Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj a férfiaknak ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj a férfiaknak ha egy nő szőrösebb fajta?

Figyelt kérdés

miért csak az a jó ha egy nő csupasz mint a béka, miért nem jó az ha természetes? (meghagyja a kezén)

miért számít ennyire h szőrös egy nő. miért baj?



2016. jún. 12. 14:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
61%
nem baj én kedvelem a természetességet
2016. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én sem szőrtelenítem a karomat, az anyajegyekből kinövő szőröknek egyáltalán nem egészséges és talán ez is tart vissza, de még sose voltam olyan szituba, h egy férfi ebben elakadt volna :) Nem annyira sötétek a szőreim és talán nem tűnik annyira fel :D
2016. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
viszont a kozmetikai cégeknek baj lenne ha nem a csupaszságról szólnának a fizetett reklámok
2016. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
én apai ágon örököltem a szőrösséget, déli tipus vagyok (sötét haj) és a világos bőrömön nagyon latszik. sajnos már volt h belém kötöttek emiatt, nagyon fáj, az önbecsülésem "megnyomorították" pedig nem tehetek róla :(
2016. jún. 12. 14:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeség amit mondok, de én már hallottam ilyenről, h aki nem akarja magát gyantázásnak alávetni ilyen területeken, h azt lehetséges szőkíteni... Bár nem tudom, h ez h zajlik :)
2016. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én a szám felett szőkítem, az azoknak jo akiknek halvany, de akinek sötét a szőre, haja, annak kicsit érdekesen mutatna olyan helyen a szőke szőr :)
2016. jún. 12. 14:40
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Hat ne haragudj de ha nem vilagos szorrol van szo,pluszban feher bor es mondjuk fekete ,sotetbarna szor az elegge csunyan fest..

en no vagyok ugyan ,de pont ilyen adotsagokkal ,es leszedem.

magam miatt elsosorban mert zavar.

2016. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én sem szőrtelenítem a karom. Sőt a láb-hónaljnál is hagyom megnőni a szőrt, mert epilálom és ahhoz kell legalább 3-4 mm, hogy rendesen lehessen epilálni. De nem vettem észre, hogy ez bármely férfinál, kezdve a párommal, bajt okozott volna.

Én inkább pont úgy veszem észre, hogy a nők spilázzák túl a kérdést, a férfiaknak meg fel sem tűnik.

2016. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
én is kipróbáltam már több megoldást de lassan kezdek belefáradni h mindenben meg kell felelnem. lehet le fogom tojni, akiek kellek az marad, akinek meg nem tetszik amilyen vagyok az mehet a levesbe
2016. jún. 12. 15:12
 10/18 anonim ***** válasza:
Napsütésben, lámpafénynél a szőkített prém produkál egy aranylelőhellyel vetekedő ragyogás effektet.
2016. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!