Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megjegyzéseket tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megjegyzéseket tesz rám. Rosszul esik. Miért?

Figyelt kérdés

pl. ilyenek, hogy a lábamon kicsi piros kiütések voltak (szőrtelenítés után) én is tudom hogy ott van és nekem sem tetszik de ő megjegyezte, hogy így nem tudok felvenni nyári ruhát. Meg szinte mindig mintha nagyítóval vizslatna és ha talál valami számára furcsát nem tetszőt egyből megjegyzi.


Komolyan már kezd idegesíteni tegnap már már majdnem el is sírtam magam.... (nem vette észre, de este lefekvéskor amikor már nem látta gyakorlatilag álomba sírtam magam.) Az igaz hogy egy kicsit érzékeny típus vagyok meg oké kritizáljon ha tényleg olyan jelentőségű de ne mindent.


Ettől függetlenül a kapcsolatunk szinte tökéletes érzem és tudom hogy szeret.


26/L


2016. jún. 16. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál már vele erről beszélni?
2016. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

ha még 26 évesen is olyan érzékeny vagy mint egy ovis, akkor lehet más párt kellene találnod. A párod túl nyers és nem valami figyelmes. mondhatni átlagos pasi.


Egy ilyen nőt ismerek személyesen, de neki "szerencsére" egy nagyon figyelmes kedves srác a párja. Szerintem már túl kedves, de jól meg vannak.

2016. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

lehet az átlagnál érzékenyebben reagálok....de ez mindenkivel szemben így van.

Más nem kellene mert nagyon szeretem, amúgy meg kedves és figyelmes.

2016. jún. 16. 09:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én meg azt mondtam volna neki, hadd döntsem már el én. h vállalom-e a lábam piros pöttyökkel vagy sem, elvégre az én lába.


Kezdd el te is nagyítóval vizsgálgatni, minden ki hibáját tedd szóvá, persze mosolyogva, fullkedvesen. "Nézd, ott egy pici foltban hiányzik a hajad. Jé, de nagy anyajegy, még nem is láttam ekkorát. Óh, lett egy pattanás az arcodon, most hogy megyünk így le a boltba?"



Majd rájön a 10.-nél, h kva idegesítő.

2016. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem átlagos, nem nyers, ez bunkó....

Ott sírsz mellette az ágyban és azt s e veszi észre?

És egyáltalán, nem azért van az ember párja, hogy a saját lelki nyavalyáját, rajta élje ki.

"tudom, hogy szeret" - de azért elég jól leplezi.

2016. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a palijával van valami probláma,milyen már az aki egy kis pöttyöt kritizál?:-/

Mintha nem lennének ettől fontosabb dolgok...

2016. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a szeretet, amelyik az egészséges önbizalmat le akarja rombolni nem igazi. Azért csinálja, hogy kevesebbnek érezd magad és tudjon irányítani. A helyedben keresnék mást. Jobb, ha megszokja, hogy nincs tökéletes test, mindenkin van valami ami nem szép. Mi lesz majd, ha 50 évesen lóg a melled? Akkor azt is naponta mondogatná, miközben ő sörpacakor eresztett és kopaszodik? Nem vagy túlérzékeny, a barátod nem szeret és egy bunkó.
2016. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú ba.zd ilyennel volt dolgom a mostani barátom előtt.Az első találkozó kivételével végig kritizált.A ruhám,se.ggem,arcom,mellbimbóm mindent. Valószínűleg azért teszi amit már írtak hogy kevesebbnek érezd magad és tudjon irányítani.Kérdés: Az elején is már ilyen volt? Azért mert akkor te is hibás vagy elég nagy butaság ilyen alakkal összejönni. Nekem romokban volt az önbizalmam mikor ilyen fiúval randiztam de volt annyi eszem hogy előrelássam hogy ha járok vele mi lesz belőle. Ha az elején nem ilyen volt lehet kiábrándult belőled azért lett ekkora pö.cs. De az is lehet ilyen volt az eredeti jelleme csak sokáig elfedte. Azt tanácsolom vagy beszélj vele erről és kezd ugyanazt csinálni amit ő és ne vedd magadra a hülyeségét vagy hagyd el. Ha besértődik majd ha te csinálod vele és nem veszi a lapot még inkább folytatja megbeszélni sem sikerül vele akkor meg végképp hagyd el. Közvetlen környezetemben van egy személy aki ilyen pártól szenved és konkrétan alárendelt csicskát csinált belőle.Mindenért ba.sztatja az meg egy istenverte papucs lett igaz az illető férfi és a női párja ilyen.Na de ne fessük az ördögöt egyből a falra lehet a kedves párod így szocializálódott és ha intelligens le tudod állítani kommunikációval vagy azzal ha azt kezded csinálni amit ő veled. Néma gyereknek anyja se érti a szavát elvégre. El ne tűrd ezt a viselkedést magaddal szemben.
2016. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi 8-as. Most azt a taktikát agyaltam ki, hogy a legközelebbi ilyen (akár kis) leszólásnál szólok. Amúgy aranyos kedves. De tény, hogy érzem, hogy irányítani akar.

Csak azon parázok, hogy ne sírjam el magam ha épp szóvá teszem. 8elég sírós vagyok előtte eddig jól bírom 2x sírtam eddig össz-vissz)

2016. jún. 16. 15:17
 10/10 anonim válasza:
Nekem is vannak piros pontok...en rinyalok neki,hogy nennyire zavar..o meg le se szarja ..nem torodik vele mivel csak a szepet lassa ..vagyis a szepet akarja latni bennem.es tidja h sok lanynak olyan a laba..na es akkor mi van? :)
2016. jún. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!