Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzékenyebb férfi mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzékenyebb férfi mennyi idő alatt lehet túl egy 2 éves kapcsolaton, ha szerelmes volt a barátnőjébe? Ki mennyi idő alatt lett túl a nehezén (hogy már nem érez szerelmet iránta, eltudja teljesen engedni, mást képes szeretni)?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy hasonló helyzetben ki hány hétig, hónapig szenvedett, mire tovább tudott lépni? Tovább akarok lépni, nem vissza, de nagyon nehéz. 31F
2010. ápr. 13. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
semmikor...max akkor ha sose látja többet...épp ezért dobott életem szerelme...mert őt meg az ő élete szerelme dobta...szar ügy...:(
2010. ápr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már szakítottunk, csak jó lenne tudni meddig tart még a neheze?
2010. ápr. 13. 01:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy volt-e neked korábban egy olyan kapcsolatod, ami esetleg hasonló boldogságot nyújtott. Ebben az esetben sokkal könnyebb feldolgozni. Nekem az első komoly kapcsolatom vége 1 hónapra hazavágott. De mindent fel lehet dolgozni, csak nem mindegy hogy kezeled a fájdalmadat. 22/f
2010. ápr. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy férfinál szerintem 2-3 hónap. Bár én 3évig szenvedtem pedig nem sok minden történt. :D
2010. ápr. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én most vagyok abba a helyzetbe, hogy kezdek meg nyílni esetleg egy másik kapcsolatra,lassan 5hónapja váltak el az útjaink 3hónapig nagyon padlón voltam ittam minden nap stb...utána már kezdtem észhez térni, el kezdtem újra melózni és az segített valamennyire meg a régi ismerősökkel találkozgattam.De ez teljesen egyén függő szerintem.2 évig voltunk együtt, most nyáron akartam el jegyezni:(

19F

Ne hagyd el magad!

Sok sikert.

2010. ápr. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andrewka ***** válasza:

Nekem decemberben lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak. Ráadásul a lány csalt meg, pedig már eljegyzésről volt szó stb. Mostmár ott tartok h holnap találkozom egy lánnyal. Igaz érzelmileg még mindig nem vagyok túl rajta teljesen. Olyan szempontból, h nem igénylem a romantikát, a randizást stb. Csak egyszerűen egy nő közelségét. Nem csak szexet, hanem egyszerűen az h fizikailag velem legyen, az illatát, bőre tapintását stb.

Szóval kitartás, találkozz barátokkal, sportolj, keress valami hobbit vagy bármi. Hidd el az segít. És ha lehet ne nagyon beszélj, találkozz az exszel.


22/f

2010. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mind nagyon hasznos volt! Kitartok, felejtek, nektek is ezt kívánom.
2010. ápr. 13. 13:32
 8/8 anonim válasza:
Bár régi kérdés de válaszolok. Nekem egy év volt a pokol, még egy év a felejtés. Hiába voltak mások, senki nem tudta elfelejttetni velem. Az egy év után jöttem rá, hogy ez így nem mehet tovább, elkezdtem sportolni, futni járni, abbahagytam a hétvégi ivászatokat, beiratkoztam egy nyelvtanfolyamra. Több mint két év után, most tartok ott, hogy szeretnék újra szeretni. Csak nem találom a megfelelő jelöltet.
2019. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!