Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem már nem szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem már nem szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemsokára 1 évesek leszünk a barátommal. Én még mindig ugyan olyan szerelmes vagyok belé, mint a legelején, és úgy érzem egyre jobban szeretem. Viszont mintha ő már nem lángolna úgy. Már nem bújik oda, este nem karol át mielőtt elalszik, puszit sem ad, felébredéskor is csak rámnéz, néha mosolyog, de semmi kontakt, vagy kedves szó. Egyre többet nyomkodja a telefonját, tudom hogy nem csajozik, de lassan fontosabb neki a telefon mint én. Próbàltam vele erről beszélni, de mindenből poént csinál, vagy megunja és ideges lesz. Nehéz rávenni, hogy komolyan beszelgessunk. Sok helyre eljárunk, közösen megyünk ide-oda, sokat van nálam, van hogy több napokat, és latszolag jol erzi magat velem, meg szeret is, de talan mar nem szerelmes? Gondoskodik, ha megkerem valamire segít, de ami volt régen szeretgetés már nincs. Már nem érzem, hogy annyira hiányoznék neki, mintha még ki akarná magát élni. Ő is bevallotta, hogy én jobban rajongok érte, én mindig figyelek rá, lesem a kívánságait, minden szavát, emlékszem mindenre amit mind, amit szeret, ez természetesen jön nekem, nem is tudom visszafogni. Már nem ölel olyan hosszasan, mindig én ölelem át és érzem pár másodpercen belül, hogy már szabadulna. Szeret velem lenni, de lehet már csak megszokásból. Én rengeteget sírok, depressziós lettem, mert ez az állapot már több hónapja tart...nem érzem magam boldognak, mert nem adja meg azt a szeretetet amit én igényelnék. Ő azt mondja, hogy nem tehet róla szerinte, nem tudja magára erőltetni.


Igazából a kérdés annyi lenne, hogy volt valaki hasonló helyzetben? Mit tennétek a helyemben? Én nagyon szeretem és szerelmes vagyok belé, egyszerűen nem tudom elengedni, pedig már mondtam neki, hogy nekem így rossz.

Amúgy a szex jó vele, figyelmes, hetente legalább 5x van. Nem unjuk, azzal tényleg nincs gond. Olyankor tud ölelgetni meg csókolgatni...(fel evesen feküdtünk le, és mindkettőnknek elsők vagyunk, ha ez szamit valamit a fiuknak..mert nekem szamit.

19évesek vagyunk



2016. jún. 19. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Depressziósok nem küzdenek. Te küzdesz, szóval nem vagy depressziós, legfeljebb lehangolt. Ne ön-diagnosztizálj.


Kicsit lazíts és próbáld meg megérteni. Pár év után mindenkiben elmúlik a szerelem, benned is elfog sajnos. Az, hogy valaki nem szerelmes, attól még nem lesz vége. Ha nem is szerelmes, de szeret, nem csak megszokott.

2016. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De még nem egy évesen azért...nem? Ez még korai. De ha hiànyolom a törődést, meg nem ölelget, én ki se bírom..ha ottvan mellettem, negyunk valamerre, kocsiban, buszon, metrón is, mindig nyomok az arcára egy "random" puszit. Ő sose, és az elején ő is ilyen volt..

Koszonom amugy a valaszod, depressziosnak azért erzem magam, vagy ugy erzem, hogy kialakulóban van, mert emiatt semmihez sincs kedvem, alig eszem, egesz nap fekszem, nincs semmi celom, tanulásra is alig tudok koncentrálni, csak az erdekelne hogy szeressen o is úgy, ahogy én..

2016. jún. 19. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Elmúlt a nagy lángoló szerelem, de ez így szokott lenni. Mi 3 éve vagyunk együtt és én is néha gyengébbnek érzem a kapcsolatunkat, de máskor meg rám tör az érzés, hogy csak vele akarok lenni, senki mással. Bár én már 29 leszek lassan, a ti korotokban még ennyire sem voltam kitartó, mint a barátod. Szerintem nem lesz hosszú életű, de ne is vágjon földhöz 19 évesen.
2016. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szakíts vele, engedd el.

még csak 1 éve jártok, és máris kihűlt részéről a dolog, ez nagyon hamar megtörtént, ez nem jó... ebbe csak tönkremész... ez számodra megalázó már most.

úgy engedd el, h. arra gondolj, ő már nem szerelmes, nem érdemli meg azt a sok jót, amit tőled kap.

2016. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszt!

De ő az első szerelmem, meg mindenben első. Ezért ragaszkodom is hozzá. De ha nem vagyok boldog emiatt, akkor van értelme maradnom? Nem javulhat a helyzet?

2016. jún. 19. 14:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Én 22F vagyok, és 4 év után döntöttem úgy, hogy elválnak útjaink.

Első év felhőtlen volt, aztán a második kínlódós. Majd kirakott a 2. év végén egy hónapra. Pont egy hónap múlva vissza könyörögte magát, és én mivel nagyon magam alatt voltam, nagyon örültem neki, hogy észhez tért. Megváltásnak tűnt, annyira jól esett.

Majd a 3. év ismét nagyon jó volt, nagyon oda voltunk egymásért, egy veszekedésünk sem volt, ahogy az elsőben sem. Aztán a 4. év végén megint kezdődött, ami 2 éve. Így fél évvel ezelőtt én hoztam meg a döntést.

Nálunk nem ugyan ez volt a helyzet helyzet, én teljesen le voltam sz**va. Állandóan a telefonján nyomkodta. Ha náluk voltam, sosem törődött velem. Mindenbe belekötött, állandóan csak veszekedett velem, és undorítóan beszélt velem. Egy apró segítségért sem fordulhattam felé. De ezek csak a 2. és 4. évben. Így utoljára mikor hívtam, és segítségre lett volna szükségem, kinyomott. Hívtam még egyszer, megint kinyomott. Majd írd egy rövid üzenetet, hogy a barátnőjével beszél.

Aztán nem tudom mi történt velem, de fogtam, és a letiltottam a telefonszámát is és facebookon is. Azóta nem beszéltünk. Valami lezárult bennem. Nemrég majdnem elütöttem az új autómmal, mert kilépett elém mikor neki piros volt. Azért eléggé mellbe vágta, hogy nem ő ült mellettem. Az embereknek hirtelen nagyon kifejező tud lenni az arca, hiába próbálják korrigálják utólag. Én pedig jól jártam, mert már régen normális autóval kellene szaladgálnom, nem egy lepukkant 30 éves ronccsal. Egy igazi felszínes, semmire kellő volt, aki csak a pénzt vitte. A lényeg, hogy tovább kell tudni lépni. DE!

Te nehogy megtedd, mert jól megvagytok úgy érzem, csak kicsit túl dramatizálod. Próbáld meg értékelni a helyzetet, és próbáld egyszer nyugodt pillanatotokban mondani neki, hogy nagyon nagy baj van, és vagy hallgasson meg, és próbáljon segíteni legalább néhány szóval, hogy megnyugodj, vagy valami történjen. De normálisan, ne veszekedve, mert többet el lehet érni pár szép szóval, mint cirkuszolva.

2016. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3. Tudom hogy ez lenne a normalis dontes..es utolag nem bannam meg, mert igy nem vagyok boldog, de nem tudom meglepni mert nagyon szeretem.

4. Szomoru tortenet, sok idot elvett az eletedbol.. De nem gondolom, hogy tuldramatizalom, hiszen csak hianyzik az az erzes, amit mar nem kapok meg.. Es emiatt nagyon sokat vagyok magam alatt, rengeteget sirok, legalabb 3 naponta, csak azert mert hianyolok valamit. Es hiaba mindom neki, normalisan, barhogy..o mar nem igy erez szerintem. Rakerdeztem, o szokott e sirni miattam, vagy a hoanyom miatt, ha hosszabb ideig nem latjuk egymast, vagy ha megbantjuk egymast, es idegbol szakutunk, es azt valaszolta, hogy o mar nem nagyon..pedig regen o is sokat sirt miattam..ez is hianyzik..

2016. jún. 19. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Ajánld fel a szünetet, gondold át a dolgokat, mert részéről már kihűlőfélben van a dolog, ami 1 év után nem normális. De a legegyszerűbb lenne, ha egyből tovább lépnél, majd jön valaki, aki ugyanúgy szeretget és értékel.
2016. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
volt ilyen, abból tűnt fel, hogy már ne mszerelmes, hogy nem akart szexelni velem, csak max heti 1x, és gyakra nfelcsattant apróságokon. úgy bukott ki a odlog, hogy meg akartam beszélni, amik nyomasztottak, megoldást akartam keresni, bleőle meg kijött, hogy elmúlt a szenvedély részéről, és szeret, de már nem annyira, mnit régen. nem szakított, én toltam el afelé a beszélgetést, hogy inkább legyen vége, mert így nyilván nem lett volna értelme folytatni. ő is nagyon gondoskodó volt és mindig segített, érdeklődött felőlem, de érezhetően csökkent a rajongása. azt a beszélgetésig nem gondoltam volna, hogy már nem szerelmes, de abszolút éreztem, hogy valami változott, hónapokig gyötrődtme, míg végre kiugrasztottam a nyulat a bokorból.
2016. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De ő akarja a szexet.. egyébként köszi a válaszokat,vége lesz valószínűleg!
2016. jún. 22. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!