Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, az mennyire hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az mennyire hátrány, ha egy 27 éves pasi, még szeret mesétket, animációs filmeket nézni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 10:07
1 2
 11/19 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem hozzád illő csajod volt.

De ha ez vigasztal akkor már ketten vagyunk hátrányban, mert én a meséket és animációs filmeket mindig szívesen megnézem. Ha moziba megyünk akkor a filmeknél mindig elgondolkodom, hogy mit nézzünk, de az animációs filmeknél nem.

Mesékből el tudom mondani a top 30-as listámat, de filmekből ilyen nincs.

És most is ráálltam teljesen a magyar népmesékre. Szinten minden nap 1 részt lenyomok, anélkül nem kezdődik el a nap :D


Mi biztos jól meglennék, mert én baromira szeretem a meséket. Olvasni is nézni is...

2016. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

A lényeg hogy kezelje helyén őket. Tudja hogy a mese nem a valóság.


Az zavar, amikor az emberek álomvilágban élnek arról, hogy mi a jó/rossz és hasonló hülyeségek. Úgy érzem az ilyen emberek nem éltek sokat a való világban és mindent fiktív történetekből akarnak megtanulni, amik az életen kívül mindenre megtanítanak.

Én attól félnék hogy az ilyen ember túlságosan álomvilágban él, nem tudja milyen a valódi élet


Ezt meg nem is értem hogy foci, Nóta TV vs mesék, animációs filmek.

Mindkettő lehet jó és fos is. (Na jó, a Nóta TV az alapból csak fos lehet)

2016. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó,

Igen, egy 10 éven felülinek már lehet jó a foci közvetítés vagy a nótatv, de egy óvodáskorú gyereknek még nem igazán élvezet vagy figyelmet lekötő és pl. nálunk tesóm példájából még ha sokszor nem is nézte a mesét háttérzajnak kellett amíg játszott. Na most ilyenkor délután egy max 1-2 óráról beszélünk, mert azt ő is tudta, hogy 6 után mikor neki vacsora, fürdés és fekvés van, akkor már a "nagyoké" a tévé. Hétvégén is meg voltak a sávok, ami gyerekidő. Nagyszülőknél viszont ilyen nem volt nálunk. Csak az mehetett a tévében amit nagyapám szeretett és ott nem igazán voltak játékaink, ha még az eső is esett akkor volt ám unalom. És gyerekként 5 perc unatkozás felér 1 év semmittevéssel. :)

2016. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
12-es, az ilyen embereket én sem szeretem, és sajnos tudom milyen a való élet. Mindenhonnan csak azt hallod, hogy kihalt meg, meg melyik idióta robbantotta fel magát stb. Pont ezért nem nézek híreket sem, inkább egy jó film, mese, vagy peca.
2016. jún. 20. 10:48
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azzal foglalja el magát, amivel akarja.

Ha te mesét nézel, akkor azt nézel. Nézhetel 40 évesen is, ezt KIKAPCSOLÓDÁSNAK hívjuk. És senkinek semmi köze ahhoz ki mit csinál a saját szabadidejében!!!!

2016. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem tudom... nem szeretnék támadónak tűnni,de ha nagy dobra veri ill. Rákényszerít,hogy nézzem (volt erre precedens) az kikergetne a világból.Szerintem nem egy előny.

Vagy jót nevetnék egy ilyen férfin (?) vagy valahol ufónak tartanám.:D (bocsi)

23

2016. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%

14:

Nem érted mit mondok való élet alatt. Még a hírek olvasása/nézése sem a való élet! Az a való élet amit te tapasztalsz meg, amikor kimész otthonról. Szex, szerelem, barátságok, közös pillanatok, kalandok, élmények, programok, hobbik és persze ezek mellett a rossz dolgok is.

2016. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17-es, ezek olyan alap dolgok amiket felsoroltál, hogy azt hittem egyértelmű lesz, h ezekre értem a... :D
2016. jún. 20. 16:48
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem hasonlít rám, úgyhogy semmiképpen nem hátrány. Egyébként is, régen a meséket is minden korosztálynak csinálták, és kiemelkedő meséket nagyon jó nézni, szívmelengető , amikor olyan mesét látni, amit felnőtt fejjel is élvezni. Ami műalkotás, az tökmindegy, hogy rajzolva van, vagy élőszereplős, vagy bábos, ha izgalmas, akkor az mindenhogy jó.
2016. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!