Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan működhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan működhetne így? A párom kamionozni fog hetelős lesz ez azt jelenti minden hétvége itthon

Figyelt kérdés
De én nem bírnám azt hogy egy héten csak másfél napot vagyunk együtt..nem bírnám nagyon hiányozna..De elveszíteni sem akarom őt..Mit tegyek?

2016. jún. 20. 11:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hogy ha tudsz kompromiszumot kötni. Mint írtam életforma. Ugyanakkor élmény is, ha olyan a cég, hogy tudsz vele menni.Mivel írtad álom munka álomcég, ezért biztos jó helye lesz.

De poén gyár is ez az életforma. Anyum mesélte, hogy mikor itthon volt, éjszaka álmában amikor még volt határ mindig a vámnál ügyintézni kellett, nos ugynaezt profin leműködte álmában. A profi kamionos kollegák még álmukban is kamionoznak, jó értelemben. :)

De szerintem ha idetéved több kamionos, biztos vázolja neked ezt az életformát. Bár ma már másabb mint a 90-es években a kamionozás is. De van ami nem változott azóta sem. Hehe De neked kell tudni mit akarsz. Slusz passz.

2016. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!