Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mennyi a még elfogadható korkülönbség, amikor a párkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebb információ: Én 18 éves vagyok, és úgy érzem megtaláltam életem párját. Ő most 29 éves. Személy szerint nekem nincsen bajom a korkülönbséggel, csak kíváncsi vagyok mások véleményére.

Mindent meg szeretnék neki adni, és nem szeretném azt, hogy kellemetlenül érezze magát akár egy másodpercre is, a nagy különbség miatt.

Sokatok sokkal tapasztaltabb mint én, mi a véleményetek?


2016. jún. 21. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

+1 és -4 év az én koromhoz képest.


27F


biztos nem jönnék össze egy 18 éves lánnyal

2016. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ti érzitek! Én is voltam párkapcsolatban 10 évvel idősebbel... Persze 22 évesen halál biztosan állítottam, h életem párja stb, főleg h mindenki próbált lebeszélni róla így duplán kiálltam ez mellett az állításom mellett... 8 hónapot voltunk együtt,de abban a 8 hónapban is voltak nézeteltérések, más meglátás és tapasztalat... Szakítottunk és pár hónap múlva találkoztam egy régi ismerősömmel, aki másfél évvel idősebb nálam és azóta egy párt alkotunk. Sokkal jobban megértjük egymást, jobban kijövünk és tényleg közösen készülünk a jövőre.

Mindenki más... :)

2016. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 7-10 év a ferfi javara az oke egy bizonyos kor utan. 18 evesen meg nem, mert nem az hogy gyerek vagy, hanem bizonyos dolgokhoz, meg ugy altalaban az elethez meg keveset tapasztaltal ahhoz hogy egy 30 ev koruli ferfivel legyel egyutt. 24-25 evesen egyutt lenni egy 31-35 eves ferfivel mar teljesen mas kategoria.
2016. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, de egyáltalán nem 29 éves az érettségi szintje, ha egy tizenéves iránt érdeklődik. Ha együtt maradtok, elképzelhető, hogy pár év múlva érettebb leszel nála és nem fog neked megfelelni. Vagy néhányszor lesz szex.
2016. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18 éves koromban 3 lányra is azt hittem, hogy megtaláltam életem párját... :)


Nézd, nagyjából 10 év teljesen rendben van, de te 18 éves vagy, fiatal és tapasztalatlan, ezek a dolgok mér fognak változni.

2016. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl. 33 éves nő vagyok és egy 44 éves férfi tetszik. Szerintem tökéletes korkülönbség -lenne ha foglalkozna velem, de nem tudom elérni....
2016. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz.


Igaz, hogy friss kapcsolat, és fiatal vagyok, de jól megvagyunk. Eddig nem okozott semmilyen problémát a korkülönbség.

Sokszor mondta már, hogy ő megállapodott nálam, én vagyok az ő Nagy Ő-je. A későbbi eljegyzésről, házasságról és családalapításról is beszéltünk, de mimdkettőnknek első a tanulás befejezése. Én bízom benne, hogy nem csak egy kaland, de azért köszönöm a véleményeteket. :)

2016. jún. 21. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!