Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem jogosan zavar, hogy a párom inkább előbb facezik, és utána beszél velem?

Figyelt kérdés

És nem,nem vagyunk gyerekek,se tinik.

Két éve vagyunk együtt, a párom sokat utazik a munkája miatt, így hétvégente vagyunk együtt csak.

Emiatt jelentős részét teszi ki a beszélgetéseinknek a telefon. Mikor külföldön van alig tudunk beszélni, ezért mindig úgy egyeztünk meg,hogy amint az országba ér, felhív.

Tudtam,hogy kb 7óra körül kell beérjen,de fél óra elteltével se volt semmi jelzés. Kezdtem aggódni, hogy nem történt-e valami, felhívtam és akkor mondta,hogy hát épp most ért át, épp akart már hívni...

S akkor látom,hogy azelőtt 10 perccel már volt fent, ami azt jelenti,hogy átjött, de inkább először fb-zett s utána jelzett volna(vagy nem is,ha nem hívom) hogy mi van vele.


Nektek nem esne rosszul? Nem tudom hogy kezeljem felnőtt módjára ezt, mert pitiáner dolognak tűnik de azért mégiscsak sértő,hogy először gondol arra az oldalra, mintsem jelezzen nekem hogy szerencsésen átjött az országba. :/


2016. jún. 22. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy jelezzem felé ezt,vagy inkább hisztis dolognak tűnne emiatt kérdőrevonni?
2016. jún. 22. 19:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól látod, nem felhőtlen a szerelem irántad.
2016. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, lehet, hogy csak arról van szó, hogy mikor megérkezett, elővette a telefonját, és látta, hogy jöttek fb üzenetei, megnézte őket. Ezért volt először fb-n. Viszont ha ez többször is előfordul, akkor akár szóvá is teheted neki (nyilván nem támadóan), és hátha ad rá valami értelmes magyarázatot :)
2016. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pl van h a telóm itt ott ahol van wifi mutatja h fent vagyok,pedig nem.

Kérdezz rá finoman.

N24

2016. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!