Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet ez még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet ez még?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyunk együtt az utóbbi fél évben azt vettem észre hogy nagyon elhidegült tőlem.Próbáltam ezt vele megbeszélni, de mindig kerülte a témát és az okot sose mondta meg csak annyit mondott megpróbál odafigyelni. Pár napja egy komolyabb beszélgetés során végül elmondta, hogy mi az oka annak hogy így viselkedik. (Egy ideig depressziós voltam és nagyon megviselték a rendszeres kiborulásaim) Akkor ezt megbeszéltük azt mondta ő is szeretné hogy ezt rendbe hozzuk. Azóta látom hogy picit megváltozott sokkal közlékenyebb és látom hogy azért igyekszik. Csak kicsit félek azért, hogy olyan nagy kárt okoztam amit már nem lehet megjavítani. Az én részemről a kiváltó okok megszűntek így igazából tenni se tudok semmit hogy segítsek ebben és ez a tehetetlenség kicsit bosszantó is. Szerintetek van még remény?

28/L


2016. jún. 22. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valóban eltűntek a kiváltó okok, és nincs esély arra, hogy újból előjöjjön, akkor nincs ok aggodalomra. Szerintem csak idő kell nektek, hogy újra közelebb kerüljetek egymáshoz, megismerjétek újból egymást. Ha mindketten akartok tenni azért, hogy folytatódjon, akkor elég jó esélyetek van. Próbáljatok olyan programokat is napirendbe iktatni, amik ezt a közelséget előidézhetik, vagy esetleg olyanokat csinálni, amiket akkor csináltatok mikor még minden tökéletes volt (gondolok itt arra hogy például romantikus vacsora xy étteremben ahol összejöttetek satöbbi), ezek szerintem tudat alatt újra előhozza a régi érzéseket. Garancia nincs rá ugyan, de mindenképp érdemes megpróbálni. Remélem sikerrel jártok! :)
2016. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez csak a párodtól függ. Ha túl tudja magát tenni ezen és belátja, hogy te is próbálkozol és teszel a kapcsolatért, akkor még van jövőtök. Nálunk is ugyan ez volt, viszont a barátom még ennek ellenére se tudott megbocsátani, szakításkor az egy évvel korábbi veszekedéseket hozta fel, pedig azóta rengeteget változtam. A végén dobott, pedig az utolsó fél évben egy vitánk sem volt
2016. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!