Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így oké? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így oké? Én kicsit harakszok, de nem akarok hisztizni.

Figyelt kérdés
Ma este 10 körül érek haza Budapestől Debrecenbe, szinte két hete nem találkoztam a barátommal. Holnap jön hozzám, a szombatot is együtt töltjük. Ez így oké? Csak nem étem miért nem jön már ma este...vagyis én már várom, hogy lássam, de szerinte későn érkezek...
2016. jún. 23. 08:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a ma estét még a szeretőjével tölti.
2016. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kellemes ötlet.
2016. jún. 23. 08:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan elmondod neki, hogy ez rosszul esik, az nem hiszti!
2016. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De fel kellene akadnom ilyesmin?
2016. jún. 23. 09:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát így most ahogy leírtad fennakadnék én is :D De azért kéne megkérdezni, hátha van valami kézzel fogható indoka azon kívül hogy későn érkezel...
2016. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nincs egyéb, gondolom dolgozgtni fog, és ennyi, hogy későn érek haza... Kicsit messze lakok ez igaz.
2016. jún. 23. 09:18
 7/16 anonim ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy majd' 2 hét távollét után az lenne a normális, hogy minél hamarabb látni akarom a másikat, ez nem elfogadható indok. Ha igazán akarna, találhatna megoldást. Pl mennyire megoldható az, hogy nálad várjon, mire hazaérsz? Akkor nem kéne későn utazgatnia.. Sőt, lehet hogy ott fog várni, csak meglepit akar :P
2016. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2 hete nem találkoztatok. Ha nagyon akarna, már ma este átmenne hozzád attól független, hogy este 10 körül érsz haza.
2016. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Attól tartok nem lesz meglepi? Utánaszámoltam, 10 nap egyébként, de szerintem így is gáz. Ez szakító ok?
2016. jún. 23. 09:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!