Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszamenjek hozzá? Hiányzik.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszamenjek hozzá? Hiányzik.

Figyelt kérdés
Barátommal másfél év után lett vége, közös megegyezés alapján. Nem tudtam sokáig eldönteni, hogy valójában mit is szeretnék, folytatni, vagy sem. Az itthoni dolgok is amellé tereltek, hogy vége legyen. A szakításunk óta eltelt pár hét. Mind a ketten eléggé kikészültünk. Az itthoni dolgok sajnos nem rendeződtek, nem is fognak, és ha újra összejövünk, akkor csak folytatódik a veszekedés. A volt barátom most találkozgat valami lánnyal, azt mondta nem bírja annyira, de félek, hogyha szólok neki,hogy újrakezdjük, akkor összezavarom és majd nem jönnek össze. Nem akarom tőle elvenni az újrakezdés esélyét. Attól is félek, hogyha kibékülünk, már nem lesz olyan a kapcsolatunk mint azelőtt. Fogalmam sincs mit tegyek. Olyan szép volt, és igazából vele értem meg magamat a leginkább. De valami miatt mégis bizonytalan vagyok.
2010. ápr. 13. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű, NE menj vissza hozzá, kezdj új életet mással, neked és neki is jobb lesz úgy.
2010. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Sajnos még mindig nem tudom mit tegyek, de azért köszi, hogy válaszoltál.
2010. ápr. 13. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:

nézz magadba

lásd magad mikor vagy boldog, mikor mosolyogsz és teremtsd meg annak a körülményeit

egyszerűen a mosoly is elég, ha nézed

ha a pároddal sokat mosolyogsz, vagy ha rá gondolsz, akkor mosolyogsz akkor kezdd újra vele!

2010. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia!Én 3hónapig volt együtt egy sráccal és novemberben szakitottunk!előttem ismerkedett egy csajjal,de ő is azt mondta,h nem nagyon birja!majd mikor szétmentünk elkezdett járni a csajhoz!valószinű,h csak azért,h elfelejtsen!majd januárban úgy volt,h kibékülünk de neki nem ment!félt,h megint féltékenykedni fogok!mert ezért mentünk szét!na januárban összejött a csajjal,de márciusban viszont megcsalta Velem!Vasárnap este pedig bevallotta,az anyukájának,h nem szereti és azt mondja az anyja, még tuti,h érez irántam valamit!Na a lényeg,h ő se tudja,h mit is akar tőlem!én azt mondom,h próbáld meg!mert ha nem próbálod meg,sose tudod meg,h mi lett volna ha...!Sok sikert!
2010. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már eldőlt, megutált az illető. Tehát mindegy. De azért köszönöm.
2010. ápr. 13. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!