Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ennyire "köröm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire "köröm parás" a barátom? Fiúk titeket zavarna? Lányok mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Eleinte még semmi jelét nem adta, csak hogy utálja a műkörmöt, de ezt tudtam hogy sok férfi nem szereti. Nekem nem is volt nem is akarok.

Viszont pár hónappal később zavarta a piros körmöm, nagyon ritkán festem pirosra, de akkor tetszett épp magamon... Folyton kérdezte hogy mikor mosom le. Ezen kívül más élénk színt nem használok, csak ilyen természetes körömszín rózsaszínt, nude színeket és átlátszót, még díszítést se teszek rá. Ezeknél is elkezdett szólni hogy nem igazán tetszik neki, mert fénye van a körmömnek vagy színe van. Egyik este mondta hogy vágjam már le. 2mm-rel lóg túl az ujjbegyemen a körmöm, nem karmol, nem hegyes, kerek körmöm van.

Ja és nem lehet a társaságában (a fürdőből is ha hallja akkor szól) körmöt vágni vagy reszelni!!

Ilyen hosszú max nekem is, ennél hosszabbra nem hagyom soha.

[link]


Tényleg ennyire zavaró a saját köröm, természetes színnel festve ha ápolt? Fiúk? Lányok mit szólnátok?

Van amúgy hogy hetekig észre se veszi, max ha megint piros lenne, utána meg semmi és néha ez így előjön. :D


2016. jún. 23. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy még másik helyiségben sem vághatod le, nehogy hallja? Mégis mit gondol, mitől marad rövid? Másban is ilyen erőszakos?


Nekem is ilyen rövid, mint neked, de én szeretem élénk színekkel festeni (műkörmöm sose volt, nem is lesz), a párom imádja. :)


Szerintem te egyáltalán nem viszel túlzásba semmit, az ő fejében nincsenek rendben a dolgok.


24N

2016. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám normálisnak és engem zavarna. Én is ugyan így festem a köröm mint te, de nem örülnék, ha ennyiszer leszólná.

20N

2016. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, inkább tetszene. Nekem kicsit betegesnek tűnik hogy ezzel ennyire foglalkozik, még akkor is ha nem szereti a festett körmöt. Sminkelni hagy?
2016. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Olyan mintha valami fóbiája lenne, lehet valami nagyon rossz élmény érte gyerekként, aminek valamilyen módon köze van a körömhöz.

Viszont amit csinál az túlzás, mi az, hogy rádszól, amiért lereszeled a körmödet? Vagy egy szín miatt... Az én párom soha nem szólna bele, mit csinálok a körmeimmel.

2016. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem, párod valami paranoid idióta
2016. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
Neki milyen a körme?
2016. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sminknél nincs baja, másba se szól bele hála, csak ez és fura, mert nem találkoztam még ilyennel :D


Gyerekkori dologra én is gondoltam mert magának mindig rövidre vágja amúgy és csak akkor hajlandó ha fürdéskor felázott és úgy nem hallja annyira. Annyit mondott hogy anyukája vágta neki sokáig kiskorában azért ilyen fura formájú némelyik, tudjátok hogy túlságosan le lett vágva gondolom, ott hamarabb elválik a bőrtől élesen és így fura a formája, hogy nem tapad le körbe egy íven.

2016. jún. 23. 18:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát... a drága jó anyukáját kéne szívlapáttal megkérdezni, hogy ugyan hogy vagdosta a fia körmét, ha ilyen fóbiás lett tőle?


Egy jó pszichológus azért segíthet a srácon. SzVSz.

2016. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!