Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok ha barátnőtök takarítónői munkát vállalna?

Figyelt kérdés
A párom teljesen kiborult és elakar hagyni miatta,mert ez csak "alja" munka és az ő baratnője ne dolgozzon ilyet.Kijelentette,h csak szarlapátoló vagyok.Tegnap el is vitte a cuccait tőlem.Nagyon megalázó volt ahogy beszélt,főleg azért mert anyu itthon takarításból élt és most külföldön is azt csinálja...Azt mondta az más,mert őt meg is fizetik...Kevés a munka felénk és most jött ez a meló elválaltam,mert úgy voltam vele a semmitől több,persze nem innen akarok nyugdíjba menni .
2016. jún. 1. 09:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden munka munka. Jobb is ha lelép az ilyen paraszt, jobban jársz.
2016. jún. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha (mint te) a semmi helyett, akkor agyba-föbe dicsérném, támogatnám. (Még jutalomdugás is lenne:-))
2016. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Tedd össze a kezed és rebegj egy hálaimát a jó Istennek, hogy megszabadított tőle!

- ok, tudom, hogy most nem ez lesz az első dolgod és megvisel a dolog, de később te is be fogod látni, hogy ez életed egyik legjobb dolga volt! -


Nézd, én ugyan nő vagyok, karrierem külföldön kezdtem, fél diplomával, egy nagyon jó helyen. De haza szólított sok dolog és itthon is teljesen más a munkaerőpiac. Szóval amikor még nem tudtam mi mennyi hány méter, akkor azért, hogy a párommal együtt maradhassak egy közös albérletben én is először takarító voltam (ahogy én nevezem viccesen: wc-s néni). És elég nehéz volt megtalálnom a helyem a munkaerőpiacon. De amikor az kellett, akkor én elkezdtem valahol.

Szerintem a tisztességes munka becsülendő. Aki tenni akar a jóért, annak el kell kezdenie valahol. Így az én olvasatomban vannak jó és kevésbé jó munkák, de alja nincs! Ez a gondolkodás nem vezet előbbre, csak hátráltat. Korlátokat épít oda, ahol lehetőségeknek kell lennie.

És munka is teljesen más, mert pl. hiába voltam egy irodába magasabb fizuért, asszisztens, olyan volt a légkör és a munkamorál, hogy még wc-s néni is szívesebben lettem volna!


Szóval most sírd ki magad, szomorkodj egy kicsit, aztán fel a fejjel és amíg nem jön egy értelmesebb férfi az életedben, addig dolgozz a jövődön!

2016. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ez egy barom, boldog leszel nélküle.
2016. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Örüljön hogy neki nincs ilyen "alja" munkája és húzzon a retkesbe....

Már bocs, de az ilyet ki kell hajítani a francba

2016. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Anyukám takarítónő vállalkozó 15 éve, az első pár évben valóban elég rosszul ment, az utolsó 2-3 évben mikor itthon dolgozott havi 250-300 megvolt neki és már szinte csak tehetősebb emberek lakásait takarította... Azért az, hogy mérnökök, ügyvédek stb odaadják a kulcsot neked, nem kis felelősség ám... Mióta önellátó vagyok, kiment németországba és ott szinte 0ról elkezdte újra felépíteni a kapcsolatokat, ugyan úgy egyedül takarít, naponta átlag 3-4 házban heti 4 napon, 2300-2500 eurót keres attól függ, mennyi borravalót kap.
2016. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Barátod keres ennyit? Ha igen, akkor jogos az alja munka...
2016. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én elég jól keresek, mint programozó, jó lehetőségeim is vannak a szakmámban, de ha úgy esne, hogy épp csak takarító munkát tudnék vállalni és szükségem lenne rá, akkor én is elvállalnám...

Szerintem hülyén reagált a "párod". Van olyan, hogy alja munka, vannak helyzetek amikor el kell vállalni, de vannak idióták akik lenézik azokat akik ezt dolgozzák...

Nálunk az irodában idős hölgyek a takarítók, tök normálisak, nem érzem azt, hogy hülyék lennének, vagy alsóbbrendűbbek nálam...


23F

2016. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elsőre jó lesz, és fontos, hogy ne csak otthon ülj. De tényleg ne onnan menj nyugdíjba, legyen benned ambíció. Éltem együtt takarítónő barátnővel. Egyetemet végeztem, bár akkoriban nekem se volt sok jövedelmem.
2016. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tényleg ezért hagyott ott?

Akkor örülj neki hogy most, és nem húzta tovább feleslegesen az idődet!

Már mitől lenne a takarítói alja munka????

Nem is értem! Esze ágában sincs hogy mennyit lehet vele keresni. Ha pl. bekerülsz gazdagékhoz házat takarítani, és meg vannak veled elégedve, onnantól valószinűleg ajánlani is fog a gazdag barátainak, és lesz annyi helyed, annyi pénzed, még több mint a "párodnak"! Csak jól kell csinálni, ennyi. Ismerek nem egy ilyet.

Nem alja munka az egyáltalán!

2016. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!