Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rá vágyom vagy csak az érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá vágyom vagy csak az érzés hiányzik?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal 8 hónapja. Ő két hónapja új barátnőt talált.

Mikor megtudtam összedőlt bennem megint egy világ, kb egy hétig nagyon pocsékul voltam. (szakítás után beszélgettünk ugyan úgy, találkoztunk)

Most már nem vagyok pocsékul. Élem az életem. Viszont nézem a profilját kb minden nap. Ha a lánnyal látom közös képen, nem érzem magam rosszul és semmi ilyesmi. De van, hogy rám jön egy borzalmas hiányérzet. Ilyenkor azt mondom magamban, hogy az exem hiányzik. De mi van ha nem is ő? Csak az, hogy szeressenek? Mi a kettő között a különbség?


2016. jún. 24. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:
A kettő között az a különbség az az, hogyha az exed hiányozna hiába lenne más és hiába lenne minden tökéletes akkor is hiányérzeted volna. Szerintem az hogy nem érzel semmit ha meglátod a közös képeiket azt jelenti túl vagy rajta szerintem is csak az hiányzik hogy szeressenek.
2016. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!