Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álltál már ki a párod mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltál már ki a párod mellett a párod családjával szemben? Milyen szituációban?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig minden szituációban amikor neki volt igaza. Mikor erõltettek hogy bulizzon meg hasonlók.
2016. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha olyan dolgot tett, amiért járt volna az elismerés, nem foglalkoztak vele. Ha olyat, ami nem tetszett nekik, akkor teljesen lehordták. Egyszer elegem lett, megmondtam nekik, hogy beszélni szeretnék velük. Leültünk, elmondtam a véleményem, felháborodtak, értetlenkedtek, de végülis azóta sincs feszültség köztünk, legalábbis részükről. Én annyira nem szimpatizálok velük.
2016. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!