Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gyűlölöm magam ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlölöm magam ennyire?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok megfelelni neki..Az égvilágon mindent megtettem azért,hogy rájöjjek mit rontottam el,de semmi eredmény.. Szerelmes volt belém 1 srác,én is szerettem őt,viszont nem találtam alkalmas pillanatot arra h ezt vele is közöljem:S Féltem.. nagyon féltem az elutasítástól.. A randikon sose mondogatta h 'szeretlek'..Csak msnen.. Megcsókolni se mert.. Pedig ha elvileg szeretett.. :( A hátam mögött mondott rólam elég ocsmány dolgokat annak az embernek aki közös ismerősünk volt(csak ő ezt nemtudta h én is ismerem).. és hát az ismerős meg kikotyogta.. Majd vissza akart jönni,könyörgött,de én lekoptattam..:S Azóta rájöttem h akármit is tett, én szeretem.és mindenkinek jár még 1 esély..Szerelmet vallottam azóta neki 3x... 3x kaptam tőle visszautasítást,és azt, hogy reméli végre békénhagyom.. És nézeget vipen.. Köszönni nem köszön.. Az a gond hogy bármit megtettem volna érte az egész világon,mert imádtam.. És nem tudom máig se kiverni a fejemből....Magamat hibáztatom.. Mihez kezdjek?

:( 18/L


2010. ápr. 13. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne hibáztasd magad, jobbat érdemelsz.Lehet hogy ezt nem látod most, de ha kibeszél a hátad mögött és mindennek elmond, akkor biztosan nem szeretett, csak játszott veled. Szerintem ne egy lány valljon szerelmet egy srácnak és ne te futkoss utána.Ne gyűlöld magad, keress valaki olyat aki tisztel és bizonyítja is hogy szeret.

L18

2010. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pedig már írtam volna, hogy terves vagy :(..

de ez elég szomorú, szerintem az idő minden sebet begyógyít.

2010. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*terhes
2010. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!