Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úgy érzem h szeretem de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem h szeretem de nem járnék vele mert szégyelném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó barátom már 2,5 éve jóban vagyunk.. eleinte nem is a külseje fogott meg hanem a belső mert nagyon aranyos. egyszer megbeszéltük h járunk. másnap reggel suliban szakítottam vele. Legjobb bnőm pasija volt és láttam h őt is lenézik azért amiért azzal a pasival járt, de őt nem zavarta.. én meg járnék vele de nem nyilvánosan:S tudom ez elég szemétség lenne..de nem tudom mit tegyek.. ma meg taliztam vele és nagyon jól nézett ki. változtatott az öltözködésén és a haja is nagyon fajin lett. rendes jócsávó lett belőle:D de ettől még nem változott a többiek szemében:S ha voltatok már hasonló helyzetbe akk írjátok már le h mit csináltatok, hogy kezeltétek a helyzetet?
2010. ápr. 13. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanebben a cipőben járok,azzal a különbséggel h engem szégyellnek:DXD

Igaz nem mondta a lány de tudom,hallottam már másoktól...

Nem jó érzés...Sztem ha szereted ne szégyelld...

2010. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért érdekel téged, hogy mások mit gondolnak?

El tudom képzelni, hogy milyen emberek nézhetik le...! :S

Te sem vagy különb náluk! Akkor keress egy olyat, akit nem néznek le mások!

Ha eleve igy állsz hozzá, akkor nem érdemled meg őt!

2010. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha a továbbiakban is mások véleményére fogsz adni, akkor huszon-harminc éves korodra egy üres, boldogtalan ember leszel.


Merj más lenni, merj kitűnni. Ha a csorda része maradsz, akkor egy szürke, jellemtelen senki maradsz, aki sosem teszi azt amit szeretne.


Szerintem vállald fel a srácot nyilvánosan és szard le a többieket...

2010. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
tudom.. csak az a gáz h a legjobb barátaim annyira lenéznének h szóba se állnának velem pedig őket mégrégebb óta ismerem(erre azt mondhatjátok h nem is igazi barátok az ilyenek):S az se szép tőlük.. de az se lenne szép ha összejönnék a pasival, kiderülne h mégse szeretnék vele járni mert ez is csak fellángolás.. és a végén senki nem marad mellettem:S
2010. ápr. 13. 19:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ha szégyelled akkor nem szereted. Ha annyira szeretnéd felvállalnád. :S Meg miaz, hogy mások? Ha neked tetszik, mit foglalkozol vele?
2010. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jobban jár az a szegény srác, ha olyan lánnyal ismerkedik vagy jön össze aki valóban szereti/szerelmes bele és tiszteli. A barátok véleményére adsz és bizonytalan vagy a saját érzelmeidben is. Szerencsére soha nem hozott össze a sors ilyen lánnyal, de remélem majd egyszer ugyanilyen problémája lesz veled kapcsolatban egy fiúnak, hogy totál égő vagy aztán nem jön össze veled és ezt remélem a tudomásodra is hozza.


Szánalmas vagy kislány!!

2010. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Istenem....ha szégyenled, akkor nem is szereted igazán! mit számít , hogy mit mondanak mások? én ha lenéznének akkor azt mondanám, hogy nézzenek csak a szerelmem fontosabb. hagyd inkább a srácot mert ez rossz lesz neki.


17/F

2010. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
sztem mindenki kerül ilyen helyzetbe.. csak valakinek alapból semilyen kölcsönös érzése nincs a másik iránt.. max csak annyi h nembirod.. velem is fordult elő már ilyen h azthittem szerettem de kiderült h mégse.. majd tullépsz rajta:) maradjatok csak barátok
2010. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
attól még nembiztos hogy valaki szánalmas hogy ezt megkérdezte.. akkor lenne az ha hülyítette vna a pasit és mittomén 2 hétig együtt lennének és csak a szemébe vágná h bocs ezt haggyuk...
2010. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. 10 évvel ezelőtt udvarolt nekem egy ffi, aki iránt éreztem is valamit, de nem mertem belevágni, mert szégyelltem (20 évvel idősebb nálam). Ma már nagyon sajnálom, hogy nem próbáltuk meg, mert a mai napig nagyon bennem van a "mi lett volna, ha.."-érzés. 26/L
2010. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!