Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » úgy érzem h szeretem de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem h szeretem de nem járnék vele mert szégyelném. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó barátom már 2,5 éve jóban vagyunk.. eleinte nem is a külseje fogott meg hanem a belső mert nagyon aranyos. egyszer megbeszéltük h járunk. másnap reggel suliban szakítottam vele. Legjobb bnőm pasija volt és láttam h őt is lenézik azért amiért azzal a pasival járt, de őt nem zavarta.. én meg járnék vele de nem nyilvánosan:S tudom ez elég szemétség lenne..de nem tudom mit tegyek.. ma meg taliztam vele és nagyon jól nézett ki. változtatott az öltözködésén és a haja is nagyon fajin lett. rendes jócsávó lett belőle:D de ettől még nem változott a többiek szemében:S ha voltatok már hasonló helyzetbe akk írjátok már le h mit csináltatok, hogy kezeltétek a helyzetet?
2010. ápr. 13. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

akkor nem igazi barátok, ha ilyenek

a barátnőmnek is volt olyan pasija akit nem kedveltem, de nem szidtam!

2010. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A legjobb barátaid biztos megértik, a választásod és kiállnak majd melletted. Ha ez mégsem történik meg, akkor tényleg elgondolkozhatsz azon, hogy mit is jelent a "legjobb barát", mint fogalom.


Megjegyzem, hogy eleve ahhoz nagyon felszínesnek kell lenni, hogy valakit a külsője miatt lenézzenek.

2010. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Úr isten mekkora egy tetű vagy!!! Ha szégyenled akkor nem is szereted. Én általánosban összejöttem egy sráccal aki jóval idősebb volt nálam. Minden barátnőm ledumált, hogy nem helyes meg sokkal idősebb. Én most vele a 8. évnél járok, akik akkor a nagy barátnőim voltak alig tudnak összeszedni egy ép pasit... Vergődnek egyik kapcsolatból a másikba. Ráadásul még az én páromhoz jönnek segítséget kérni munka ügyben... Ennyit róluk. 22L
2010. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld! Vállald fel. Ha a barátaid meg ilyenek, akkor velük nincs miről tovább beszélned. Hagyd őket a francba és keress új barátokat! A szerelmet ne dobd el senki miatt.
2010. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) ma beszéltem vele és mondta h neki mind 1 h mit csinálok ő akk is mindig mellettem fog állni:) és azt is elmondta h neki nehezen megy a csajozás.. mivel nemsok önbizalma van(persze barátai vannak de egyikük se akar tőle többet).. én eközben rájöttem h csak sajnálatból jöttem össze vele:S és azért "szégyeltem" vna mert nem szerelemből szeretem hanem mint egy jó barát
2010. ápr. 14. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!