Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szolnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok hozzá, ha a párotok napi rendszerességgel munka után 1-2 óra hosszat a kocsmába van? Családos apárol van szo.

Figyelt kérdés
haza adja a fizetést, nem issza el, de napi rendszerességgel bejár inni 1-2sört ! Azt mondja a barátokkal jol esik neki. és nem szabhatom meg neki, hogy ne menjen. családos apa, két kisgyerek apukája. Nekem nem tetszik ez a dolog. Szerintetek? neki vagy nekem van igazam.
2016. jún. 25. 18:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én ezt tanultam,ha nem tud lemondani heti 5-ször két üveg sörről akkor az már alkoholizmus,nem kell ahhoz részegnek lenni,elég ha nem bírja ki nélküle!Márpedig úgy tűnik nem bírja!
2016. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
mint irtam, hétvégén meg nem jár oda. és otthon sem issza meg, és nem is kéri. Dugiba meg tuti nem issza meg otthon sem, hisz nincs tiltva!
2016. jún. 27. 10:37
 23/25 anonim ***** válasza:
Rendben akkor ha szerinted ez rendben,akkor ne panaszkodj! Szép dolog a tagadás,csak haszna nincs.
2016. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Mármint ki tagad? Én vagy Ö? Tényleg, én nem is az ital miatt aggodok leginkább. vagy inkább azon kellene elgondolkozzak?Ha annyira nem birná ki alkohol nélkül, akkor meginná otthon is. De olyankor hétvégén nem iszik egyáltalán.
2016. jún. 27. 12:42
 25/25 anonim ***** válasza:

Jajj, hagyjátok már ezt a vacak, "alkoholistafújjj"-belebeszélést, mert nagyon gyenge! Az alkesz nem az, aki iszik, hanem aki nem tud nem inni! Márpedig itt erről szó sincs.


Kérdező!

Tedd fel magadnak a kérdést: mi várja az embered otthon?

Mi az, aminél vagy jobb a kocsma, vagy csak egyszerűen külön rá kell pihenni?

2016. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!