Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon átvertem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon átvertem a párom, utálom is magam érte, de hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Szóval...nem is tudom hol kezdjem.Talán azzal hogy sosem volt önbizalmam.Átlagos szürke lány voltam,plusz duci is.Az arcomon/alapkinézetemen nem tudtam változtatni,a sporthoz meg megmondom őszintén lusta voltam,szóval a testemen sem alakítottam.Ehelyett mindenféle mesterséges dologgal alakítottam ki a "tökéletes" külsőmet.A párommal 3 hónapja jöttem össze.Nagyon nagy volt a szerelem,őszintén úgy éreztük hogy lelki társak vagyunk.Viszont ő természetesen a külsőmért is oda volt,hiszen ez is lényeg a kapcsolatban.Múlt héten pénteken lett volna az első szeretkezésünk (eddig tudtam húzni),és hát nem volt más választásom,meg kellett mutatnom az igazi önmagam.Tehát a gyönyörű hosszú,dús és csillogó hajam,visszaváltozott vállig érő egyszerű frizurává,ugyanis csak póthaj volt.A szép kék szememből zöld lett,színes kontaktlencse ugye.A csodaszép arcomból semmi nem maradt,amikor letöröltem az erős fedésű alapozót,az arc kontúrt,a szájkontúrt,és persze leszedtem a műszempillát,meg a festett szemöldököt.És akkor ez még csak a fejem volt.Aztán jött az,hogy a super push up melltartó alatt kicsit lógó mellek voltak,a push up farmer és alakformáló harisnya pedig lapos feneket és formátlan lábakat takart.Az alakformáló body alól pedig előkerült a pocak meg a hurkák.És persze ahogy levettem a cipőm,hoppá a szép 173 centis modell magasságú nőből 167 centis átlag lány lett (magasított talpú cipő + rejtett sarokemelő).Még jó hogy a barnítóspray nem jött le,mert ugye nem volt mitől.A barátom borzasztóan kiakadt,sokkot kapott és most látni sem akar.Azt mondja hogy ez olyan mintha eddig Kylie Jenner lett volna a barátnője,aztán 10 perc alatt átvoltozott volna a benzinkúti eladóvá.Tudom hogy igaza van.Végig el akartam mondani hogy ilyen "tuningokkal" vagyok csak szép,de egyszerűen nem tudtam hogy legyen.Ezt tartottam a legjobb megoldásnak,hogy nem beszélek csak megmutatom mi a szitu.Tudom hogy hatalmasat hibáztam.Helyre lehet még vajon hozni?Nagyon szerelmes vagyok,nem akarom elveszíteni de ő hallani sem akar rólam.
2016. jún. 25. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű kérdés csak hogy tisztázzuk igaz-e mind amit állítasz. Egyetlen szex miatt lekerült a póthaj, a műszempilla és még a színes kontaktlencséd is kiszedted? Nem tartom reálisnak a helyzetet. Az hihető dolog, hogy volt rajtad alakformáló body, bár ez is kicsit necces ügy ilyen melegben alakformáló body-t venni póló alá öngyilkosság. Ugyanígy a pushup nadrág alá még alakformáló harisnyát is felvenni. Előbb olvadna szét bárki azelőtt hogy eljusson a szexig. Saját tapasztalatból mondom jó az alakformáló body de csodákra az sem képes. Nyilván ott tart mindent ahol kell de ha kicsit több minden van amit ott kell tartani akkor bizony fáj az egész napos viselése. Egyébként meg minden amit leírtál nagyon szembetűnő dolog. Az ilyen "műdolgok" nagyon szembetűnőek nem hiszem hogy ne tűnt volna neki fel.
2016. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Egyszer olvastam egy férfi feljegyzéseit. Az éjjel felszedett gyönyörű nő reggel smink és a dopping cuccok nélkül úgy nézett ki mint egy kutya.


Nem értem egyes nők miért akarják sokkal többnek mutatni magukat. Egy kevés, még ok, de mindennek van egy határa. :D


Úgy is csúnya lesz a vége.

2016. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ritkan, konkretan sztem meg egyszer nem momdtam ilyet a gyakorin de ez kamu. Ez csak azert jott letre, mert mutassunk peldat a tiniknek, azaz ne hasznaljatok tul sok mindent vallaljatok amik vagytok, nepneveles.


Akar pasi, akar no all mogotte.

2016. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Fura...

Végre szépen lebarnultam (napon), este feldobtam egy kis sminket, egy szexi push up melltartót, egy csipkebugyit amiben laposabb a hasam, feltűztem a hajam, magassarkút vettem. Még parfümöt is fújtam.


A férjemnek tetszett, pedig ismeri a tuning nélküli verziót is.



Mondjuk kezdjük azzal, hogy a pasik nem csak arra folyatják a nyáluk, aki szolibarna, lufimellű, modell alkatú, kék szemű, stb. Nem azért sminkelünk, mert nekünk jó. Hanem mert nektek már csak ez tetszik.

2016. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, tévedsz nem csak az tettszik.

De ha körülnézel, rengeteg olyan nő van aki saját bevallása szerint NEM MER kimenni az utcára smink nélkül. Ott az már nem a tettszeni akarás probléma hanem valami nagyon más...

2016. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

hallottam már ilyet, és őszintén félek, mi lesz velem, ha pasiként ilyennel találkozom. Volt hogy nyomultam egy lányra, aztán egy polóban látva nagyon lapos volt. Ennyit ér a push up?


Még jó, hogy társkeresőn én csak az arcomat cserélném le, hogy egyáltalán válaszoljanak...

2016. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!