Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindig rosszul van?

Figyelt kérdés
Legalább 2 hetente egyszer valamilyen programunkat lemondja, azzal, hogy rosszul van. Volt, hogy ez gyakrabban is megesett. Egy közös ismerős mondta, hogy vigyázzak mert mindig ezt csinálja, ha nincs kedve valamihez. Akkor mindjárt rosszul van, baja van.. Attól tartok, hogy mindenben ilyen lesz. Megesett, hogy nem ment el befejezni egy munkát, mert rosszul volt. Igyazából biztos, hogy néha tényleg rosszul van, a munkája is megterhelő. De az enyém sem könnyű, meg sok más emberé sem.. Lesz ez jobb, vagy inkább erre ne számitsak?
2016. jún. 26. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Hányszor találkoztok egy héten?


Én nem számítanék semmi jóra,nem akarok általánosítani, de ha valakinek nincs kedve a párjához,már sokat elárul. Ha tényleg nem veled v a kapcsolattal lenne gondja,akkor ajánlana más programot helyette, de a lényeg, hogy együtt lenne veled!

2016. jún. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most ritkábban, miattam (munkaidő) és ez miatt haragudott is. Hetente 2-3 alkalommal találkozunk igy, és ezt nehezményezi. Nem tudom mire véljem. Igazából a kényelme az nagyon fontos neki, ha valami belwront a napirendjébe akkor egész nap nyafog, meg idegeskedik és akkor másnap is rosszul van, mert előző nap idegeskedett. Fáj a feje meg stb. Igy leirva kicsit komikus a helyzet, én várom a javulást, valamennyi van de nem túl gyorsan történik.
2016. jún. 26. 08:52
 3/4 A kérdező kommentje:
A kényelemhez hozzátartozik, hogy inkább én menjek hozzá ha lehet, ha nem nem baj akkor majd találkozunk másnap. Csak ha nagyon hiányzom neki, akkor jön el. Minden nap beszélünk telefonon, kikérdez milyen volt a napom, kapok ajándékokat.. Szóval figyelmes a maga módján csak kicsit (túl) kényelmes.
2016. jún. 26. 08:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Huuhha. Egy picit hasonlítok a párodra ilyen szempontból, szeretem ha vmi megvan tervezve ès ha közbejön valami, vagy mondjuk egy plusz programot kell valahogy beszervezni, akkor már minden bajom van, mert felborult a napirendem... bár már próbálok erről leszokni, de csak a páromnak szoktam elnézni ezeket, más esetbe inkább lemondom.. meg nem csak ő jön, hanem általában egyenlő arányban.. lehet megsèrtődött, mert úgy gondolja, hogy arról nem ő tehet, hogy kevesebbet tudtok találkozni, ezért mint egy hisztis kisgyerek elvárná, hogy ezért te csinálj valami "pluszt" hisz nem az ő hibájaból vagytok együtt kevesebbet. (Tudom, hogy nincs igaza, de abból amit leírtál hogy milyen, nekem ez jött le) :)
2016. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!