Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk nektek kiabrandito lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek kiabrandito lenne a feltekenyseg ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
3 es fel honapja van egy tavkapcsolatom, nagyon szepen epült idaig, minden nap beszelünk es tenyleg nagyon megszerettem mar ezt a fiut...egy masik kontinensen el, a tesvere dolgozik itt a közelben, vele mar talalkoztam es szinten jo benyomast keltett bennem.Nyar vegen tudnank talalkozni vegre szemelyesen. 25 eves letemre mar cikinek erzem ezt a helyzetet, de ma annyira eluralt h szomoru voltam miatta egesz nap..szoval facebookon szokott mas lanyokat likeolni... nem ezzel van a bajom, tök vicces is lenne h innen dirigaljak valakinek akit nem is ismerek meg szemelyesen...meg nem zavar ha egy normalis lany ismeröse likeolja, azert irom h normalis, mert van egy illetö akinek a kepet szinte mindeg...Es hat...Derekig erö hidrogenszöke, 2 Kilo smink es kb 10 cm kielezett mükörmök...Es macskak... szoval nekem ez visszataszito es csak az zavarlak most össze h ha ö ezt likeolja akkor az ö izleset tükrözi vissza ? Visszanezve csak par nappal ahogy megismerkedtünk irt ala egy kommentet, h szep ez a szökeseg....en is szöke vagyok de nem Ilyen tulzott mükiadasban...tiltani nem szeretnek senkinek semmit...nekem ez ciki, ugy erzem 17 eves en meg elmegy Ilyen problema...De h kell erre beszelni, nem akarom magam lejaratni...ö 28 eves...

2016. máj. 2. 00:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az elgepelesek miatt...
2016. máj. 2. 00:07
 2/9 crudy ***** válasza:
Nyilván senki nem tudja h milyen a viszonyotok így csak te tudhatod h tudtok e ilyenről már beszélni. Ha féltékeny vagy nyiss nyugodt vitát belőle, kérdezz rá. Csinálj valamit ez az értelmetlen oldal nélkül.
2016. máj. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez baromira kiábrándító lenne.

Hogy szeretek valakit így is. De személyesen még nem láttam. Hozzá sem tudok érni.

De már problémái vannak velem kapcsokatban...

2016. máj. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25 eves vagy es egy olyan sracot nevezel "baratodnak", akivel sose talalkoztal? Nem semmi. Remelem, ezt te se gondolod komolyan. Mert szerintem o se. Tavkapcsolat meg azoknal se megy mukodik neha, akik 10-15 eve hazasok...
2016. máj. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hogy ki Kit minek nevez szerintem teljesen egyenileg elterö...De ez most mindegy...ha talalkozunk egyutt leszunk...ezek a gondolatok atmennek, de nem ertem her öket es szegyenlem elöhozni...csak teljesen meg vagyok ütközve, mert a nö eleg durva, ezt sem itelkezes miatt mondom, de meg joakarattal is...De van mar egy lanya ez azert megnyugtat..valoszinuleg nincs semmi olyan a hatterben, de ez a tetszik kifejezes egyszerüen zavar
2016. máj. 2. 08:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugye, te vagy az, akit egy srac Amerikabol hulyitett, majd tobb honap varakozas utan par nappal az utazas elott lemondta a jegyeket, mert besertodott rad?

Ha nem is te vagy, akkor - ezt tavkapcsolatban elokent mondom neked (2000 km) - elobb azt kellene vegiggondolni hogy ez hogyan lesz mukodokepes. Ha mar 3 honapja "egyutt vagytok" akkor kesobb hogyan fogtok talalkozni kicsit tobbet? Mekkora ez a tav? Melyik orszagban elo o? Bizonyos tavolsag utan, ha nem megoldhato legalabb havi 1 talalkozas, akkor inkabb most felejtsd el ezt az egeszet, mert felevente egy het, az soha nem lesz olyan kapcsolat amire most te vagysz.

2016. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hol itt a féltékenység? Hol itt a kapcsolat? Nem a 3 hónap távlelezgetés miatt, de most kezded csak megismerni. És az meg eléggé kiábrándító.


Olyat lájkol az ember, ami tetszik neki. Neki az tetszik.


Ha meg beszélni se akarsz róla, hogy fog ez kiderülni?

2016. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem en vagyok...

Ö Amerikaban van igen...Es ide szeretne költözni, mert itt van a testvere es az anyja is...a kesöbbiekben itt szeretne elni... a csaj is itt el..kb 100 kre tölem...

2016. máj. 2. 10:04
 9/9 anonim ***** válasza:
És melyikőtökhöz fog költözni?
2016. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!