Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapuzárási pánik megoldása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik megoldása?

Figyelt kérdés
40-es házaspár vagyunk, a feleségem most érzi azt,hogy még élni szeretne. Több szórakozás és a harmadik is belépett az életünkben.Mit tudok a házasságunkért tenni? Hogyan szerezhetem vissza? Meddig tart ez az állapot? Kérlek segítsetek,nem akarom az elválást. Talán Ő is maradna, de hihetetlen, hogy mennyire vágyik az új életre.

2016. jún. 27. 14:20
1 2 3
 1/28 Miki09 válasza:
45%
Ha megbolondult a feleséged ne törődj vele. Keress magadnak egy 25 évest, sokkal jobban jársz, mintha az öreg bolond nőbe fektetnéd az erőforrásaidat. (Pénz, idő, energia, stb.) :D
2016. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
87%
Azon az elven vagyok, hogy ha valaki menni akar, az menni is fog, fölösleges visszatartani.
2016. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%

Na ezért tartunk itt manapság, és ezért van ennyi megcsalás + válás. Milyen hozzáállás ez?

Kérdező, a feleséged mit mond erről? Először mindenképpen próbáljátok megoldani, persze ez csak akkor lehetséges ha ő is akarja, ha te egyedül "kapálózol" annak nem sok értelme van sajnos

2016. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni. Nekem szüleimnél van ez a dolog. Kb. semmit sem tehetsz, maximum te is csináld azt, és esetleg féltékeny lesz , és észreveszi magát.


Nálunk semmi nem működött, évek óta tart és egyik félnél van csak, a másik fél meg várja ,hogy kinője, elmuljon. Ez van.

Kegyetlen érzés lehet . Sajnálom.

2016. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha egy női menni akar akkor sehogy. Persze lehet alakoskodni, a közös vagyonnal zsarolni, esetleg gyerekkel is érzelmileg. De semmi értelme. Ha zsarolással ott is lehet tartani totál boldogtalan lesz a kapcsolat és félre fog menni majd mással. Egyszerűen férfinek kell lenni és belátni hogy vége. Bár megjegyezném hogy a 3. belépésére én abban a másodpercben útilaput kötöttem volna a lábára. Legyünk már férfiak...
2016. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, őszinte részvétem…


Nos, egyetlen módon tudod eltéríteni a folyamatot a nyilvánvaló végkifejlettől: ha vonzóbb leszel minden "harmadik"-nál. Ez azért nehéz, mert ehhez viselkedésedben, magatartásodban kell olyan férfinak lenned, akit az asszony nem akar elhagyni, viszont ebben az érzelmeid akadályoznak: ki vagy bukva. A "ki vagy bukva", és a "magabiztos, erős férfi vagy" két egymás teljesen kizáró állapot. Erősnek kell lenned, ehhez pedig a legjobb, ha lélekben először elengeded a feleségedet, hogy enyhüljön a fájdalom, majd ezután már jobb eséllyel lehetsz egy olyan férfi, aki helyett nem akar mást.


Őszintén szólva ezt nem tudom neked részletesen leírni, szóval az elvből nem tudok gyakorlati tanácsot faragni, de az biztos, nem kesereghetsz, nem gyengülhetsz el. Attól tartok, ennél még az is vonzóbb és macsóbb, hogyha válladat rándítva, lazán még lököd is az asszonyt "kifelé", hogy menjen, téged nem zavar.


Semmiképpen sem, semmilyen értelemben és semmilyen mértékben sem szabad rémületet mutatnod, nem elgyengülnöd, összeomolnod. Azonnal veszítesz. Te leszel a "nyámnyila férjem, aki mellett naná, hogy nem maradhatok, végre felnyílt a szemem, tényleg jól teszem, ha elválok tőle". Miközben pusztán csak szereted őt és fáj. Nem fájhat.


Persze ez csak a másik véglet. Ha teheted, ugyanezzel a lazasággal és magabiztossággal szervezz közös programot. NEM lehetsz gyenge, NEM inoghatsz meg, kősziklának lenned az óceánparton és tölgyfának kell lenned a viharban, különben el veszíted. Közös programok, wellnesshétvége, mozi stb. "a férjemmel, aki annyira meglepett azzal, hogy milyen ember, mennyire igazi férfi, hogy már nem is akarok mással lenni", ezt elvileg elérheted, csak tényleg ennek kell lenned. Remélem, anyagilag megengedheted ezt, máskülönben egy fontos lehetőséget nem tudsz kivitelezni. Élje veled, amit mással gondol még élni.


Ugyanakkor (és éppen ezért) ő talán érdemtelen a kötődésedre, és utána talán egy jobb jön, csak ezt még képtelen vagy elképzelni. Ne feledd: ahogy ő aggódni kezdett azért, hogy még nem élt eleget, úgy te 50 évesen is lehetsz egy vonzó férfi. Valójában te vagy nyerőbb helyzetben, csak most ezt nem látod a szívedtől. Sok sikert!

2016. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nem sok köze van a kapuzáráshoz... éppen nyitja. (bocs)

Meg hát a te4ljesen felesleges megjegyzés, hogy az előző 20 évben kellett volna aktívabb életet, akkor nem törne ilyen elemi erővel ki belőle most.

Gyerekek vannak-e, mekkorák?

Úgy nehezebb lelépni, azt tapasztaltam.

Maradj vele normális viszonyban, ha nehéz is, legyenek beszélgetések.

A harmadik az egy független pacák? Az a nehezebb eset, de akkor még mindig lehet sima nőcsábász.

Próbálj te is kitalálni olyan programokat, ami tetszik neki - maradna is, azt írtad.

2016. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Pár perc múlva érkezik, megbeszéljük talán, bár a szavak elfogytak már, azt hiszem. Egy szál rózsa, aztán meglátjuk. Pár napja elment a gyerekekkel, talán ma visszajön.
2016. jún. 27. 15:58
 9/28 A kérdező kommentje:
az eddigieket is köszönöm nektek,
2016. jún. 27. 15:59
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én drukkolok nagyon, majd írd meg, mi volt!
2016. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!