Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a hisztis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hisztis, vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

A párommal és 3 barátjával, plusz az egyiknek a barátnőjével tegnap estére közös program volt. Megnéztük a Trónok harca évadzáróját, majd 10-15 percet beszélgettünk róla kb, max 20-at.

Utána bekapcsolták a meccset a fiúk, és végig azon viccelődtek, vagy olyan ősrégi sztorikat meséltek, amikhez nem tudtam hozzászólni, vagy egyéb olyan témákról beszéltek, amikhez szintén nem tudok hozzászólni. Ezzel amúgy nincs is baj.


A baj számomra inkább azzal van, hogy a párom 2 órán keresztül nem is foglalkozott velem. 3x szólt hozzám, 1: kérek-e inni, 2: egy 3 szavas viccet mondott, 3: válaszolt egy kérdésemre, és ennyi. Én végig ott ültem kukán, egy szót nem tudtam hozzászólni a témákhoz, ő pedig rám se bagózott.


Mikor mindenki hazament, szóvá tettem, és hatalmas veszekedés lett belőle. Mindig a másik csajjal példálózott, hogy az tuti nem fog hisztizni, mert jókedvűen mentek haza a párjával, és mért csak én hisztizek ilyeneken, jajj egy este nem foglalkozott velem, nem vagyok normális, én ki akarom őt sajátítani.

DE azt nem veszi számításba, hogy az a csaj konkrétan MINDENKIT ismert ott rajtam kívül kb 6-7 éve, mert ők mind egy korosztály, 5-ükből 4-en egy suliba is jártak gimiben, én vagyok csak az "újonc" mert én fiatalabb vagyok mint ők. Szóval az a csaj mindenkit ismer hosszú évek óta, én a páromat egy éve ismerem kb, a barátait meg kb 8-10 hónapja, de nem sokat találkoztam velük, de azoknak a találkáknak a felénél is inkább csak piáltak.


Ráadásul eléggé nehezen ismerkedem, ezt tudja is a párom, de ennek ellenére mindig próbálkozok pl kérdezgetem az "idegeneket", próbálok beszélgetni új emberekkel, de a barátai nem túl nyitottak, hiába próbálkoztam velük, nem sokra mentem, ugyanúgy nem tudok ellenni velük.


De a párom csak sarkított, hogy ha egyetemre megyek akkor is neki kell jönnie, és segíteni ismerkedni a szaktársaimmal, mert én nem leszek rá képes, meg ilyenek.


Ő nagyon megharagudott rám, én pedig nagyon sértve érzem magam.


Tudom hogy inkább tini kategóriának tűnik a kérdés, de én 20/L vagyok, párom 23/F. Ráadásul itt normálisabb válaszokat kapok, mintha a tini kategóriába írtam volna.



2016. jún. 28. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem gyerekes vagy, falra masznek toled, ne haragudj. Vágod magad alatt a fat, próbálj te is beilleszkedni, mert ezt meg lehet unni. Nekunk is van egy regi társaságunk, én lany vagyok, es az egyik srácnak lett egy barátnője, a srac amugy rokonom, igy a csaladi eseményeken is azt kell nézni, ha ott van a csaj, csak egymással foglalkoznak, olyan unalmasak, elvonulnak, ha nincs ott a csaj, akkor olyan felszabadult a srac, orom nézni. Ez azt eredmenyezi, hogy mar nem is szeretjuk, ha a csaj is ott van, nem próbált igazabol beilleszkedni közénk. Szerintem valtoztass, mert igy unszimpatikus leszel..


25 N

2016. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha nem kettesben vagytok, akkor párod nem fog tudni veled foglalkozni folyamatosan és ezt nem is várhatod tőle. De amúgy, ha eddig se jöttél ki a haverjaival, miért mentél a társaságba? Vagy miért nem hívtad egyik barátnődet is, hogy legyen kivel dumálnod, meg oldódnod? Plusz, ha úgy érzed, hogy a haverjai ridegek veled, akkor ezt már korábban is mondhattad volna párodnak, hogy beszéljen haverjaival, ha tényleg így van. De valószínűleg borzalmasan zárkózott vagy, vagy csak velük nem találod a hangot, mindenesetre, ami nem megy, nem kell erőltetni szerintem. Nem kell mindenhova együtt menni, és ha tudod, mi vár rád, akkor készülj fel, és ne utólag hisztizz, mert annak nincs értelme.
2016. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem érted, hogy én próbáltam, és próbálok is beilleszkedni, de nem megy?


És a párom is úgy értelmezi a problémám, hogy nekem az a bajom, mint te, hogy nem velem foglalkozott VÉGIG.

HOLOTT én csak annyit vártam volna el, mint amit a másik lány kapott. A barátja is ugyanúgy benne volt a társalgásban aktívan, mégis időnként azért beszélgetett halkan a barátnőjével, figyelt rá.

2016. jún. 28. 10:14
 4/17 A kérdező kommentje:

Alapból a kettőnk programja lett volna, de a párom szerette volna ha a sorozat utolsó epizódja közös program lett volna, így rábólintottam, hogy jöjjenek, hogy éljünk egy kis társasági életet, és a barátaival kicsit ismerkedjek.


Az én barátaim pedig mióta egyetemre járnak, nem itthon laknak (egy évvel előrébb vannak mert én anno előkészítős osztályba mentem), szóval ők még nem jöttek haza, van aki nem is fog egész nyáron, szóval nem tudtam kit elhívni.


Az igaz, hogy zárkózott vagyok, de nem annyira nagyon. Mint írtam, mindig próbálok az új emberekkel beszélgetni, igaz hogy nehezen megy, de folyamatosan kérdezgetek, érdeklődök a dolgaik felől, ha olyat említenek.

A párom barátai azok, akik nem nyitnak felém, hanem elvannak a párommal és kész, hozzám se szólnak.

2016. jún. 28. 10:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azzal van a gond, hogy nem foglalkozott veled, mert ennyi jár neki, hagy legyen a barátaival, de az, hogy ennyire lekezelően beszél veled és nem tudjátok normálisan elmagyarázni egymásnak, hogy mi a gond, na az már probléma. Gyerekes az ügy, de legyetek felnőttek és üljetek le megbeszélni.
2016. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Hat nem tudom... Nekem a szavaidbol is az arrogancia jon le. Bocs.
2016. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

parodnak is meg kene ertenie hogy introvertaltabb tipus vagy

mivel szerettel volna veluk elleni,probalkoztal stb,igy ez nem hiszti,meg tudlak erteni

2016. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én abszolút megértelek. Én és a barátom mindig foglalkozunk a másikkal, ha egymás társaságába keveredünk. Egy puszi, egy ölelés, pár perc amikor csak egymással beszélgetünk.Ez így a normális szerintem, főleg ha mondjuk tudnám, hogy a párom nehezen illeszkedik be. És alapból is, ha együtt vagyunk valahol, akkor nyilvánvaló, hogy nem hanyagolom el, hiszen ha éppen nem lenne kedvem foglalkozni vele, akkor nem hívom. Ilyen egyszerű. Én neked adok igazat, de megoldást nem tudok rá nyújtani, hiszen a barátod másképpen gondolja, és mivel már megtörtént, felesleges rágódni rajta. Azt mondjuk megmondhatod neki hogy értse meg a te helyzetedet is, nem azt kívánod hogy egész este veled foglalkozzon, csak annyit kérsz hogy ne vegyen semmibe. Ha tényleg normális és szeret, akkor meg fogja érteni. Csak nyugodtan, szeretetteljesen beszéljetek, ne pedig őrjöngve és vádaskodva.
2016. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Már ne is haragudj kedves első válaszoló, de nyilván még soha nem voltál idegenként egy ismerős társaságban. Gyerekesnek nevezed a kérdezőt, így én is megengedem irányodban a személyeskedést. Az általad leírt történetben, te eléggé érzéketlen vagy (empátia = 0) ugyanis meg sem próbálsz nyitni a lány felé. Miért baj neked az, hogy ők szeretik egymást, és együtt akarnak lenni? Inkább téged neveznélek ez alapján gyerekesnek és rendkívül módon éretlen személyiségnek. Ez ilyen „nem én vagyok a középpontban, ezért közösítsük ki” dolog ;)


Kérdező, szerintem a barátod helyében ilyenkor az a minimum, hogy szólok a barátnőimnek, és a barátaimnak, hogy figyeljetek, ő a párom. Kicsit csendesebb típus, kérlek foglalkozzatok vele, beszélgessetek, ismerjétek meg, mert komolyan gondolom vele, szeretném, ha a jövőben még találkoznátok.

Viszont a barátodat sem ítélem el, mert ha úgy vesszük, ezzel lehetséges, hogy csak segíteni akart. Hogy kicsit feltaláld magad egy ilyen idegen helyzetben (de mégis ismerősi körben).

2016. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Huhh, hát szerintem te vagy hisztis, ilyenen biztosan nem akadnék ki, hogy egy este nem foglalkozott velem a párom. Szerintem neked kellett volna bekapcsolódni a beszélgetésbe, még akkor is, ha nem annyira a te témád.
2016. jún. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!