Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két 18 éves és 2000 km....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két 18 éves és 2000 km. Működhet? (ideiglenesen)

Figyelt kérdés

Próbálom röviden összefoglalni.

Egy hete fesztiválon megismertem egy fiút, már akkor nagyon összhangban voltunk. A fesztivál végére összejöttünk. A srác Finnországban él 4 éve a családjával de minden karácsonyt és nyarat itthon töltenek. Először azt beszéltük meg, hogy ezt az egészet itt hagyjuk a fesztiválon majd mindketten rájöttünk, hogy még találkozni akarunk. 1 hónapig még itthon van, azt próbáljuk kihasználni, minden nap találkozunk. Soha nem voltam még szerelmes de ez ami kettőnk között van leírhatatlan. Mindketten odavagyunk a másikért, folyamatosan hiányzunk egymásnak, MINDEN téren (zenék, ízlés, felfogás, MINDEN) hasonlítunk és iszonyatosan vonzódunk is a másikhoz. Én már most rettegek, hogy nem fogom tudni elengedni augusztusban és ő is azt mondta, hogy még sosem érezte azt, hogy nem akar visszamenni. Augusztusig nyilván még eldől, hogy mi lesz a folytatás de a kérdésem az, hogy szerintetek semmiképp nem működhet? Ők télen-nyáron hazajönnek, én mennék hozzájuk tavasszal és ősszel (diákmunkázok, lenne miből). Májusban leérettségizek és utána akár végleg kimennék. Ez most nagyon "gyorsnak" hangozhat de alapjáraton is az volt a tervem, hogy érettségi után külföldre megyek. Bár nem Finnország volt a cél hanem Norvégia, de ha azt vesszük az is lényegesen közelebb van Finnországhoz, mint Budapest....

Nagyon ragaszkodunk a másikhoz, egyikőnknek sem volt még komoly kapcsolata de ez az egész olyan, mint a sokat emlegetett "első látásra szerelem". Ha valóban szeretjük egymást májusig kibírható a helyzet úgy, hogy őszi-téli-tavaszi szüneteket együtt töltjük? Ha anyagilag úgy állok kimegyek akár többször is. De nem tudom elengedni....


2016. jún. 29. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Aztaqrva... mi lett volna, ha hosszan foglalod össze? :D
2016. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ido majd eldonti ,hogy fog mukodni. Elore nem lehet megjosolni.
2016. jún. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!