Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiuk beszéljünk ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiuk beszéljünk ki egy párkapcsolati problémát? Vagy inkább tapasztalati problémát.

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves vagyok és eljött a várva várt barátnő, a nagy ő az életembe. Dúl a láv 3 hónapja, nem volt egyikünknek sem senkije ezelőtt. Meg is történt aminek meg kell, kicsit bénáztunk, kicsit élveztük, szóval jól elvontunk. Tudom, hogy ott az internet a kérdések megválaszolására, google a jó barátunk, keresgéltem/tünk is a szexuális témában mivel kezdők vagyunk, de olyan hülyeségeket írnak hogy néha a fejünket fogtuk mindketten, mert az ilyen velvet és társai honlapok, én nem is tudom mire épülnek. Gondolom csak az olvasottságra.

De itt vagytok ti, drága tapasztalt GYK-s közösség. Segítsetek nekem. És íme a kérdésem/kérésem:


Szeretkezés közben néhány póz kipróbálása alatt 30-40 perc alatt elmegyünk mindketten, "elvileg". Nem tudom, hogy csak színlel e a barátnőm, vagy hogy csak kedveskedni akar e, hogy ne törjek le. Hosszas előjáték, nyalogatás és tapizás után 10-20 perc izzasztó munkával megszületik az, amit mindenki szeret és amiért csinálja is ezt a közös együttléteket, de nem tudom tapasztalat híján, hogy mégis hogy lehetne élvezetesebb az ő számára is. Nekem mondjuk alapból nem élvezetes az óvszer miatt, de a tapi és a jelenléte bőven kielégítő nekem (még). Lányok/Nők, ha van valami amit nagyon szerettek szeretkezés közben, vagy csak leírnátok a orális tapasztalataitokat, hogy ti hogy szeretitek kapni, osszátok meg velem had legyek nagy, " átlagos" kaszanova. Egyáltalán mi a jó nyalás titka, vagy hogy szeretitek, ha a párotok dolgoz rajtatok? egyenletesen, lassan gyorsan? Bármi észrevétel jöhet, ha épp unatkozol és megosztanád a gondolataid.

A Férfiak is írhatnak pár jó tanáccsal, vagy tapasztalattal kapcsolatban.



2016. jún. 29. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Szerintem teljesen jogos a kérdésed, és nagyon intelligensek vagytok, hogy együtt próbáltok meg megoldást találni erre, illetve dicsérendő, hogy arra irányul a kérdés, hogy neki hogy tudnád élvezetesebbé tenni. Először is: szerintem neki se kötelező az orgazmusig eljutni, ez nem feltétele a jó szexnek. Mivel csak 3 hónapja vagytok együtt, és az már biztos, hogy a tapi jól esik (tehát a kémia meg van), szerintem egyre magabiztosabbak lesztek. Szerintem ne technikák után nézz, mert az már így is meg van, és ki is fog alakulni. A lényeg, hogy próbáljátok egymásnak mi tetszik, és néhány szóban szex közben is lehet kifejezni azt, hogy amit épp csinál, az Neked jó-e vagy nem. Mondd meg a barátnődnek is, hogy ő is nyugodtan irányítson Téged egy kicsit az ágyban, és semmit sem kell erőltetni. Szerintem össze fogtok szokni teljesen és az orgazmus is megfog érkezni mindkettőtöknek, és szuper lesz az egész!! Csak gyakoroljatok, lazán, önbizalommal, nem kell izgulni, és ezt beszéljétek is meg!
2016. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Persze szoktunk kommunikálni és nevetni közben. És pont az van, hogy inkább szétkapnánk egymást mintsem magára a szexre koncentrálnánk. Tudom, hogy jó lesz ez idővel mert oldott a hangulat, de attól még érdekelne más tapasztalata, hogy ő hogy szereti. :)
2016. jún. 29. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam az a favorit, mikor a párom ujjaz és közben a nyelvével izgatja a csiklómat is. Ilyenkor a hajhagymáim is bizseregnek, miután elmegyek, erre pikkpakk betolja a farkát és nekiáll keményen tolni....ááá...alig várom, hogy hazaérjen!

Köszi!

2016. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nos, az az igazság, hogy ahány lány, annyi nyalás :) A legjobb, ha közösen kísérletezitek ki. Én személy szerint azt szeretem, ha előtte mással is foglalkozik, a melleim nagyon érzékenyek. Utána van, hogy annyira felizgulok, hogy már szinte fáj. Ezután lassan, egyenletesen kezd bele lent. A csiklót lehet közben finoman szívni, de tényleg csak finoman! Aztán jöhet az ujj. A tempót meg érezni fogod abból, ahogy barátnőd reagál rá.

De tényleg csak azt tudom mondani, hogy próbálkozzatok, kísérletezzetek, mondjátok meg egymásnak mi esik jól, mit hanyagoljatok.

Hajrá! :)

2016. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hasznos komment mind kettő!
2016. júl. 1. 17:51
 6/6 omba ***** válasza:

Tök aranyos... kivéve ezt:

"elmegyünk mindketten, "elvileg". Nem tudom, hogy csak színlel e a barátnőm, "


Az is gáz, ha színlel, de az is, hogy ez neked eszedbe jut.

2016. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!