Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két és fél éve vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két és fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel! Az utóbbi fél egy évben nem igazán akarja a szexet, volt úgy hogy 2,3 hét de akár egy hónapig is semmi! Már nem szeret annyira? Vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 23:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nálunk megvan a szerelem mindkettőnk részéről,a vonzalom annál inkább. együtt élünk, 2-3 naponta szexelünk. Ahogy a fáradtság és munka engedi. Van mikor heti 1x sikerül,van hogy 5x is. kivánjuk egymást , van hogy én kezdeményezem, van hogy ő, sose utasitsuk vissza a másikat. én még sose kivántam igy férfit, mint őt. E héten kevesebb volt az együttlét, sok munka miatt, de már említette a párom hogy már nagyon vágyik rám,össze kellene hozni, ha fáradt ha nem. Meglássuk. Akármennyire is kívánjuk egymást, alvás sokszor többet ér, mint hogy fáradtan dolgozzon.
2016. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%
Megunt.
2016. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11.Az olvasottak alapján te egy főnyeremény vagy! :)


12.Mondasz valamit..:( Sajnos hallottam már olyan kapcsolatról hogy a két fél csak kényszerből volt együtt!

2016. jún. 30. 20:12
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért nem beszéled meg vele? Nálam is volt ilyen időszak, a párom rá is kérdezett. Az oka az volt, hogy úgy éreztem, hogy lelkileg is el vagyok hanyagolva, sokat dolgozott, amikor hazaért ideges volt, rajtam csattant minden. Sokszor volt bunkó is, nekem meg nem volt kedvem így szexelni. Meg tudtuk oldani, csak mindent meg kell beszélni. Általában lelki okai vannak...

28N

2016. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!