Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben mit tudok tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt párommal. Neki a vékony lányok tetszenek csak. Én messze állok tőle. Viszont ez okoz olyan gondokat, hogy képtelen lefeküdni velem. Nem vagyok súlyosan elhízott, sőt kövér sem, egyszerűen hiába van kint a bordám pl, alkatilag más géneket örököltem... Nem akar szakítani, de képtelen arra hogy fel is álljon neki.... Nekem meg borzalmas érzés, mert hiába töröm magam.
2016. jún. 30. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
korotok?
2016. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Egyreszt szerintem kamuzik, es vannak ott sulyosabb problemak a szerszammal a hatterben (impotencia pl.), csak konnyebb rad kenni.

Masreszt meg miert is alazod meg magad ezzel? Ja, hogy annyira szereted hogy ez is megeri? Akkor csak tessek, de ne panaszkodj kozben.

2016. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod tenni, hohy sürgősen elhagyod. Ne haragudj, de minek vagytok együtt?? Senkinek sem jó így, ráadásul az önbizalmadat is tönkreteszi.
2016. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, hogy ez fog e működni így...

ha eddig nem működött, akkor valószínűleg később sem fog...


23F

2016. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy év alatt nem szexeltetek mert te nem vagy vékony alkat??


Nem a másik nemhez vonzódik talán?

2016. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek vagy együtt olyannal egy éve akinek nem áll fel rád a cerkája? Szép kis kapcsolat. Lehet hogy impotens. Én duci vagyok de mindig kíván a párom szóval ez baromság. Ha előtte vékony lettel volna aztán elhíztál az más. Hogy jöttetek egyáltalán össze?
2016. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Úristen.
2016. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!