Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak párok, akik ide-meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak párok, akik ide-meg oda járnak kirándulni, nyyaralni, de én nem tehetem meg. Teendők?

Figyelt kérdés

Látom az ismerőseimet, hogy eljárnak programokra, wellnesezni, külföldre stb.


Mivel én még nem dolgozok, mivel tanulok, így nincs keresetem, szüleim meg elég kényesek a pénzre, így lelkiismeretem sincs elkölteni az övékét, így viszont nincs program.


Nem is értem, hogy az ismerőseim hogyan tudnak elmenni ilyen helyre? Szülő finanszírozza nekik? Nálam ez nem menne.


Most nincs barátnőm, de nem hiszem, hogy szüleim örülnének, hogy a pénzükön én elmegyek wellnessezni pl.


Mit lehet tenni ilyenkor? Mert ugye a lányok örülnek az ilyen programoknak.



2016. jún. 30. 12:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Ez is lány függő.

Én pl sokkal szívesebben megyek kirándulni valahova, mint wellnessezni.

Ha kapsz zsebpénzt, akkor gyűjtsd, hogy el tudjatok menni néha moziba, vacsizni, beülni valahova, ilyesmi.

Szerintem nem kell feltétlenül nyaralni járni, meg wellnesselni stb.

2016. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a brigádozásról hallottál... Ami suli mellett is lehetséges! Én is csak így járok kirándulgatni... Nem kell hozzá sok ész ezt kigondolni, h honnan lehet pénzt szerezni... Nincs lehetetlen csak tehetetlen! ;)
2016. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%
Bármelyik percben kimehetsz az erdőbe sétálni. Miért ne tehetnéd meg? Többet ér egy kirándulás az erdőben, mint 1 hét akármilyen jó wellnesben.
2016. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Nem kapok zsebpénzt.


Lényegében az a probléma, hogy nem nagyon tudok olyan helyekre elmenni, ami költséges valamilyen szinten, mert nincs pénz, mivel nem keresek még pénzt.

2016. jún. 30. 12:06
 5/29 anonim ***** válasza:
És miért nem mész el brigádozni?
2016. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, nem ciki mi a szüleink pénzén mentünk strandra, moziba, wellnessre. Nekünk szívesen adtak amíg tanultunk. De ha ennyire nem akarod tőlük elfogadni vagy nem akarnak adni, akkor keress valami diákmunkát.
2016. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6# szerintem nem ciki! Szerencsére a mi szüleink is mindig adnak pénzt, annak ellenére is ha van nálunk és ez mellett még elmegyek brigádozni...
2016. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Mi saját pénzből fogunk elmenni párommal. Ő is tanul, míg én már dolgozom, de mivel kiemelkedő átlaga van egy elég nehéz szakon, ezért kap ösztöndíjat. Abból félretesz, plusz most nyáron is megy diákmunkára fesztiválra, ahol elég jól fizetnek. Ebből meg az én részemből lesz egy külföldi utunk ősszel szülinapomra, télen meg ő szeretne elmenni wellnesezni. Közben meg kiránduli járunk, dunaparti séták, planetárium, meg ami még eszünkbe jut :) Nem herdáljuk el a pénzt, ezért évente 1-2 alkalom belefér, még ha nem is 5 csillagos luxusszállókba. Szüleinek pedig van egy kis telke vidéken medencével, az oda-vissza út 1500 kettőnknek, plusz kaja, innivaló. Ide is elnézünk néha, cserébe füvet nyírunk, gyomlálunk, és minden más feladatot elvégzünk ott, ami adódik. Nekünk is van telkünk, oda is tervezünk menni, mert jó kirándulóhelyek vannak arra.

Szóval olcsón is meg lehet ezeket úszni, az egész azon múlik, hogy kezeli az ember azt a kis pénzét, amije van.

2016. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam diákként suli mellett és abból gyűjtöttem utazásra. Most már nem vagyok diák és egyedülálló vagyok, de most is beterveztem idén már 2 utazást is. Érdemes nézegetned a kuponos oldalakat is, szoktak jók lenni és nem is csillagászati áron, amit talán a szüleid is szívesen megfinanszíroznak. De ha szégyellsz tőlük erre pénzt kérni, akkor dolgozz és menj abból.
2016. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a birágodozás nem hallottam róla.


Csak szoktam őket hallani panaszkodni, hogy ez ennyi meg ez annyi, de olyan árakról beszélnek, ami kis pénz.

Ezek után pénzt kérni, amit nem is magamra költök, háááát.


Nyelvet tanulni akarok, azt is azért nem tudom elkezdeni, mert nincs pénz...

2016. jún. 30. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!