Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hónapja szakított velem barátnőm! 2 és fél év van a hátunk mögött! Összejött egy pasival, akkor én nagyon szenvedtem miatta de még most is nagyon szeretem, és nem tudok egy lányra sem ránézni mert mindig ő jut eszembe! Nemrég írt nekem msn-en hogy mizujs velem és hogy sokat gondol rám és hogy mi volt velünk, és be is vallotta hogy megbánta a szakításunkat! Elmondta hogy méllyen még igen is szeret engem, de ő választotta ezt ami most van és nem akarja a kavarodást!

Szerintetek mit tegyek? Nagyon szeretem és 2 év azért csak 2 év! De ő a szakításunk után máris egy másik pasihoz ment! Véleményt írjatok légyszives!

Én 22/F ő 21/L


2010. ápr. 14. 11:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez az újpasi-dolog nem jelent semmit, főleg ha ellaposodás volt az oka. Nekem is tetszik 1-2 srác, ha otthagyna engem a barátom, azon kívül hogy szenvednék, biztos hamar összejönnék valakivel. Ettől még imádom őt. Pedig így lassan 2 év után vegyül bele egy adag megszokás is, biztos összefügg ezzel, hogy tetszenek más pasik is, ettől még imádom őt, csak nem oly módon, mint 1 hónap után, hanem mint 2 év után. Az másfajta érzés. Mondjuk én nem is hagynám őt ott pusztán emiatt. Szóval kicsit meggondolatlan volt a csaj, és erre ő is rájött.

Hogy milyen lenne a folytatás, nem merülnének-e fel ugyanazok a problémák, mint eddig, az már egy másik történet..

2010. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ismerős történet, szerintem adjatok egymásnak egy 2. esélyt..akkor nincs mit megbánnod..és mit veszíthetsz?-ha még szeretitek egymást persze. :)
2010. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Úristen mintha a saját kapcsolatomat látnám...

21 éves lány vagyok, másfél éve vagyok együtt a barátommal, és sajnos annyira nem jövünk ki egy ideje, hogy a szakításon gondolkozom :( Már egyáltalán nem törődik velem, és én is úgy látom, hogy ellaposodott a kapcsolatunk. Más pasi nincs a képben, de ez így egyszerűen nem jó, nem vagyok boldog. Viszont most, hogy olvasom a te esetedet, meggondolandó a dolog:S A barátnőd biztos nem azért mondta azt, hogy ellaposodott a kapcsolatotok, mert csak mondani akart egy indokot, hanem biztos így is gondolja. Te lehet, hogy tök jól érezted magad a kapcsolatban, de ő nem...ezt saját tapasztalatból mondom. Az pedig szerintem mindent elmond, ahogy írtál róla, látszik, hogy nagyon szereted, és szerintem érdemes lenne még egyszer megpróbálni. A lánytól viszont csúnya dolog volt azonnal egy pasi karjaiba menekülni :S Képzelem mennyire szörnyű érzés lehetett. Kitartás!

2010. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!