Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom ezt és ő nem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ezt és ő nem képes megérteni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
a párom a melleimet szereti meg elvileg odavan érte...viszont sokszor elkezdi mondani tőgy meg csőcs csecs stb o szerinte ez normalis meg vicces. viszont anmyiszor elmondta mar es nekem a csocsrol egy undorito logos hosszu mell jut eszembe ezaltal onertekelesi problemaim lettek. utalom magam nem is szexelek vele. a van ehy kicsi hasam azt meg pocakozza meg hurkacskanak hivja. azzal is mindig problemam volt sose lapos a hasam latj hogy idegesit direkt gunyt uz belolem. es aztmondja nincs humorerzekem. ense hivom puposnak vagy nem hivom gyomrosnak mert szeretem azt amilye van es azt latom csodalatosnak nem illetem guny nevekkel. szerinte hisztis vagyok. szerintem meg tulzasba viszi. velemenyek.?

2016. júl. 1. 11:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Normálisan, nyugodtan, komolyan magyarázd el neki, hogy ezt te nem találod viccesnek, bánt, árt a kapcsolatotoknak és neked is. Kérd meg, hogy ezt hagyja abba. Adj neki egy kis időt, hogy felfogja, ne veszekedj vele, ne kapd fel a vizet, ha gúnyol, csak emléksztesd, hogy mire kérted meg. Ha továbbra sem fogja fel, akkor hagyd ott é keress valakit, aki nem aláz szénné.


Amúgy nem értem, hogy mi a fas­zért vagy még vele.

2016. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha tisztelne és szeretne megértené, hpgy ez neked rosszul esik. Ha valóban nem lóg a melled ne legyenek önértékelési problémáid. Azon kívül meg gyerekszülés után lehet, hogy lógni fognak, akkor is így fog viselkedni? Viccesen azt mondanám neki, akkor adj pénzt has, meg mellplasztikára, egyből bedugulna. Vagy kezdd el Te is megjegyezgetni, a gyomrát, meg a rossz tartását, elvégre ő sem tökéletes testű, ahogy leírtad, ha már mástól nem tér észhez. Ha így sem változik a helyzet, hagyd ott.
2016. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Becézgesd őt is gúnyosan, hogy érezze a törődést, majd nevess a pofájába és mond, hogy "de szivem ez vicces!"


Így már érteni fogja.

2016. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
jah, mondd neki, hogy Kukikám...Kiskukac meg ilyenek...meglátjuk ő mennyire fogja értékelni a "becézgetésed"?
2016. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Üvöltözve mondta hogy "mivan csecs"

- Mondjuk én ezt a részt nem bírtam volna ki röhögés nélkül. :D:DD


Na de komolyra fordítva a szót, tudom mit érzel, nekem is voltak súlyos önértékelés problémáim - szerencsére mondhatom már, hogy régebben, mert túl tudtam jutni rajta- de voltam depressziós miatta, úgyhogy megértelek.


Nekem is nagy melleim vannak, de hidd el, ebbe te viszed bele a saját sérelmedet, mert kötve hiszem abból amit leírsz, hogy ő ezzel bántani akarna. Poénkodik vele, láthatóan ezt ő egyáltalán nem úgy látja mint te, hanem neki tetszik, de legalábbis, biztos, hogy nem zavara ha husis vagy vagy hogy nagy a melled. Nekem is szokott ilyet mondani a párom, h csecs.

Engem már nem zavar, mert ez a férfi mutatta meg nekem, hogy nem kell aggódnom miatta, s nem kell szégyellnem, sőt, ő odáig van értük! És ez a bizalom amit adott, hogy tényleg rajta lóg, meg rácuppan, látszik rajta, hogy tényleg imádja a melleimet, tőlem úgy becézi, ahogy akarja! Sikerült leküzdenem a gátlásomat, amit anno a ribik miatt szégyelltem, hogy nagy mellem van és lógni fog stbstb. Ez az ember meg imádja őket!


Szóval először gondold át, szerintem a te párod is szereti a melleidet, ezért becézi. Oké, elég béna, a tőgy már pl nekem is sok.

Ebben már ő a hunyó. Tisztán értesd akkor ezt meg vele, hogy figyelj, ez nálad komoly probléma, nyilván látja ő is, ha ezért felpofoztad, és arra kéred, hogy tartsa tiszteletben a kérésed, hogy lehetőség szerint mellőzze, a tőgy, hurka és hasonló kifejezéseket, amikkel illet, mert nem is tudja, mennyit árt ezzel neked is és a kapcsolatotoknak is. Nem kell megértenie, téged miért zavar, csak ha tisztel, akkor betartja a kérésedet. Ennyi.

Ha értelmes valaki akkor ebből már veszi a lapot, én meg tudtam értetni a párommal, ha valamilyen jelző zavart és azóta nem is használja, mert elég értelmes és felfogta, hogy zavar.

25N

2016. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd el hasonlóan degradáló nevekkel illetni a farkát.
2016. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!