Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem már nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem már nem szeret vagy csak bizonytalan a kapcsolatunkba?

Figyelt kérdés
A lényeg az h. a párommal nyár folyamán összevesztünk mert én kaptam egy olyan levelet ahol egy csaj eléggé ugy irt neki e-mailt mintha közelebbi kapcsolatba lennének.Először a párom letagadta de utána bevallotta h. igaz.Ezt megbeszéltük meg minden erre tegnap kiderült h. még tavasszal letagadta előttem a nőt és azt mondta valamelyik haverja...én elhittem:S de tegnap elmondta h. az a nő akiről kaptam levelet is:SNem tudom mit higgyek mert nem haragszok a páromra csak rosszul esett h. hazudott nekem és ráadásul a csaj bejön neki de azért nem járnak mert messze lennének egymástól.
2008. szept. 27. 19:28
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi csak hülyén tettem fel a főkérdést:Skicsit siettem
2008. szept. 27. 19:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Húha, nincs valami jó helyzeted... Sajnos ha hazudozik, és más nőt titkolgat el, már nem biztos hogy úgy érez mint régen. Ha már azért nincs együtt egy csajjal mert messze vannak egymástól, ott nem hiszem hogy beleférsz még az életébe, vagy csak megszokásból van veled. Szerintem állj a sarkadra és vond kérdőre konkrétan hogy mit gondol a kettőtök kapcsolatáról, de nem árt ha szőrösszívű vagy! Az az igazság h nem annyira tisztán írtad le a helyzetet, szóval nem vagyok abban biztos h tudtam segíteni neked. Sok sikert!
2008. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vőlegényed nem szeret téged, és ezt te is tudod. "Azért nem járnak, mert messze lennének egymástól"... Tehát ha történetesen a lány közelebb lakna, már régen dobott volna a kedvéért. Én azt mondanám, hogy szakíts: ez a fiú nem érdemel meg téged. Hazudozik össze-vissza, több nőt is titkol előtted... Te valószínűleg csak "ha ló nincs, szamár is jó"-alapon kellesz neki: tudja, hogy akárhányszor csal meg téged, te megbocsátod, és még csak nem is haragszol rá. Megalázkodsz előtte, és ez tetszik neki, melletted kiskirálynak érzi magát, és nagyon nem érdekli, micsoda fájdalmat okoz ezzel neked... Szerintem te sem akarsz tovább szenvedni, vagy igen?

A döntés a te kezedben van.

2008. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyenlőre csak egy nőről tudok az is angliában tanul....am köszönöm mindkettőtöknek a választ csak az a baj h. eléggé kisfius ha vmi baj van mindig durcizik és én nagyon szeretem őt és tudom még vhol h. ő is mert mindig mondja meg dicsekszik velem a barátainak de ez a másik csajt h. eltitkolta szinte lesokkolt:S
2008. szept. 27. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok: látod, még előttünk, pártatlan, külső szemlélők előtt is véded a barátod, bizonygatod, hogy ő igenis szeret téged... Ha szeretne, egyrészt nem csalna meg, másrészt nem hazudozna neked, harmadrészt nem viselkedne gyerekesen. Újra felteszem a kérdést: ha az a bizonyos lány nem Angliában élne, hanem a szomszéd utcában, ugyanezt gondolnád? És ha pár nap múlva esetleg tudomást szerzel egy másik lányról?

Persze, vannak mártír alkatú emberek is, akik örök szenvedésre ítélik magukat, miközben tetszelegnek az önfeláldozó, megbocsátó, végtelenül türelmes feleség/barátnő, stb. szerepében. Velük egyszerűen nem lehet mit csinálni: nekik az jelenti a boldogságot, hogy szenvednek. Mazochisták.

Ha egy megcsalás után is homokba dugod a fejed, és megpróbálod elhitetni magaddal, hogy a barátod még mindig téged szeret, valamint lelkesen véded mindenki előtt, megérdemled, hogy tovább szenvedj...

2008. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) este hazaért és leültünk megbeszélni a dolgokat....egy ideig megpróbálunk jobban odafigyelni a másikra(főleg én rá) ésha mégegyetlen egyszer is meghallom azt a acsajt különválunk
2008. szept. 28. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!