Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kétségbe vagyok esve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kétségbe vagyok esve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon az elején tartunk még a kapcsolatunknak. Rózsaszín köd meg ilyenek. Kezdem úgy érezni hogy a szerelem mellett szeretem is őt. De ő valamiért úgy érzi hogy én bizonytalan vagyok. Ez azért lehet mert nehezen mutatom ki az érzelmeimet, nem is volt még komoly kapcsolatom. De én tényleg odáig vagyok érte, és akarom az egészet.

Ami most mégjobban bekavar, hogy jövőhéten megyek dolgozni a Balatonra. Kb. egy hónapig. Mióta ezt közöltem vele nagyon furán viselkedik,nem is szól, hogy találkozzunk vagy valami, pedig azt mondta ez tök jó menjek. De ő visszatart, mármint tulajdonképpen az, hogy mi lesz az alatt az egy hónap alatt. Ő egy iszonyúan jó pasi a csajok tapadnak rá sajnos. Félek őt itt hagyni és attól mégjobban félek, hogy elhidegülünk egymástól. Gyomorgörcsöm van ha erre gondolok és sírhatnékom. Valami tanács?


2016. júl. 2. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha nagyon az elején vagytok (gondolom max 1 hónap) és egy hónapra lelépsz, azért annak én sem örülnék. Nem mondom, hogy vége lenne emiatt, de most gondolj bele milyen már, hogy van egy barátnője, lehet 3 hete, aztán máris "távkapcsolat" lesz 1 hónapig. Ez most félév után már nem kérdés, mert addigra összeszoktok, de nagyon az elején eléggé zavaró lehet. Másrészről mivel nem látja rajtad, hogy őt akarnád, szóval nem mutatsz ki érzelmeket, ezért lehet azt hiszi, hogy neked ez a menekülőút előle. Ami azért valljuk be nem lenne ördögtől való elképzelés a leírtak alapján. Mármint hogy ezt gondolja, nem az, hogy te valóban ezt akarod csinálni. 22/F
2016. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:

Az életed nem egy másik emberből áll, nem lehetsz vele folyton... De mivel azt mondod, hogy elég jó pasi, így szerintem a félelmed valójában bizonytalanság, amire ha ad okot is, mert nyilván kapcsolatban áll más nőkkel is, akkor eléggé nagy az esély rá, hogy a kis szünet alatt szerez magának más partnert.

Dee én azt mondanám, hogy ez így még talán jó is, hamar ki fog derülni, hogy együtt, vagy külön. Ha veled akar lenni ki kell hogy bírja. :)

2016. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es igen, ez szép, de ha nem kap pozitív megerősítést a csaj részéről, akkor mi értelme lenne kibírnia, miért kéne kibírnia egy teljesen bizonytalan csaj "mellett", vagyis tőle távol 1 hónapot a kapcsolat leges legelején?
2016. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelelk, mi szerintem már a kapcsolatunk végén járunk... Akármit megtehettem neki, soha sem érezte azt, hogy szeretem. Mindig azt gondolta, hogy van vagy lesz valakim. Ezt csak azért írtam le, mert velünk is így kezdődött: azt mondta bizonytalannak lát. Kár volt az első kapcsolatomat ilyen hosszan húzni. Szerettem, de ő "nem érezte". Most már elegem van a bizonygatásból.

Nem biztos, hogy így fogsz járni, sőt! De ha a dolgok nem változnak, hagyd rá! Éreztesd vele, hogy szereted de ne járj úgy ahogy én! Annyi fiút utasítottam el miatta, de most már vége! Nyitott leszek más kapcsolatokra és majd most látja, hogy milyen az amikor "nem érzi, hogy szeretem".

2016. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blade Bone ***** válasza:

Nem egy évről van szó. :) Én pl a volt barátnőmre vártam többet is. Megérte. Az más kérdés, hogy egy év után bekurvult.

Szóval nem az a lényeg, hogy most konkrétan bízzunk egymásban, hanem hogy a távolság össze tud e vajon kovácsolni bennünket. Ha igen már nem lesz bizalmatlanság. :)

2016. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!