Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségbe vagyok esve, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve, szerintetek megbocsájt?

Figyelt kérdés

Röviden, 2 hónapja vagyunk együtt a párommal, itthon nagyon messze élünk egymástól, jelenleg külföldön dolgozunk mindketten, közös otthonra gyűjtünk. Nagyon egyedül érzem magam, mert nem egy helyen vagyunk, ritkán találkozunk, nem sokat beszélgetünk nap közben sem, mert nincs időnk. Egyébként sem szoktunk olyan nagyon lelkizni, amire nekem szükségem lenne, így ezt mással tettem meg. Olyan témában is, amit belátok, nem mással kellett volna megbeszélnem. Mikor ez kiderült, letagadtam. Utólag tudom, hogy jobb lett volna őszintének lenni, de addig hárítottam, míg meg nem nézte az egész beszélgetést, és most haragszik, 1 napja nem keresett, ma reggel írt, hogy majd megbeszéljük később. Az előző kapcsolatai is a bizalmon estek szét, és így nem tudja, hogy mit kezdjen velem. Nagyon szeretem, és már ezerszer megbántam, hogy a szemébe hazudtam. Fordított esetben én nem tudnék napokat agyalni ezen, akkor sem, ha nagyon bántana a dolog, mert szeretem...

Privátban kifejtem jobban a témát, aki tudna segíteni. Köszönöm!

20L


2016. jan. 21. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a közös otthonra gyűjtés előtt ki kéne bírni két hónapnál tovább együtt hazudozás és bizalmatlanság nélkül...


Bocsi, de ez így teljesen komolytalan, valójában még nem is ismeritek egymást igazából. Ráadásul még a távkapcsolatban sem megy a kommunikáció, te lelkizni akarsz, ő annyira nem. Te keresel valakit, akivel lehet. Ő bizalmatlan. Te a szemébe hazudsz. Ő megsértődik.


Most komolyan, szerinted így néz ki egy komoly, közös jövő elé néző felnőtt párkapcsolat? Hadd segítsek: nem.


Azt hiszed, hogy szereted, pedig csak egy lufit fújtál fel az ő arcképével.

2016. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek és mért tárgyaltad ki. Rosszul indult kapcsolat, 2 hónap és már együtt se vagytok és a bizalom is romokban. Hazudni sosem éri meg, előbb-utóbb mindig kiderül. Ára van, nyomós oknak kell lennie, az hogy hiányzik és unatkozol nem ok a hazugságra. A megbocsátás attól függ tehát mit mondtál róla, kinek és miért. Írhatsz privátot, abból talán kiderül helyrehozható-e.
2016. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sose hazudj!!!!Ez a kapcsolat most perpill nem biztos, hogy rajtad fog múlni... Ha 3 nap múlva sem jelentkezik,mindenképp menj el hozzá személyesen és beszéld meg vele.Mond el, hogy féltél elmondani ezt a dolgot és ezért nem mondtad el!!!
2016. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!