Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi tévő legyek? Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Az emberek heterónak hisznek és ez így is volt tavalyig... Egy osztálykiránduláson voltunk ahol sátoroztunk. Egy kétszemélyes sátorban voltam az egyik sráccal. Délutáni pihenő volt amikor zenét hallgattunk ketten (egyébként olyan sokat nem beszéltünk egymással mert sok közös témánk nincs) mikor megkérdezte hogy levegeti e a pólóját. Persze igent mondtam. Na akkor láttam meg az izmos kockahasát és ekkor estem belé. Ettől fogva csak ő járt az eszembe és minnél többet gondoltam rá annál szerelmesebb lettem belé. Ő küzdősportol és eddz, én táncolok és gitározok (meg itthon edzek). Én szégyenlősebb is vagyok meg annyira nem is vagyok kigyurva ezért nem is ajánlottam fel hogy leveszem én is a pólóm (biztos ő is meglepődött volna meg furcsálta is volna). Azóta a nap óta mindig ő jár az eszembe.. Egyszerűen nem tudom hogy hogy közeledjek felé, s honnan vegyem le hogy bejövök e neki vagy nem... Elméletileg ő is heteró de vannak elég fura dolgai és páran kételkednek benne (de volt bnője). Ő koleszos, én bejárós vagyok. Mindig 2 szendvicset viszek a suliba és az egyiket mindig felajánlom neki (hiába maradok éhes egész nap). Ez már felis tűnt pár embernek de mindig arra fogtam hogy azt már nem bírom megenni, s szerintem a srác is ezt gondolhatja... Órán őt szoktam bámulni és mikor észrevesz engem pár másodpercig szemezünk aztán elfordulok mert nem bírom tovább. Egyszerűen nem tudom hogy mit tegyek... Elfelejteni próbáltam de nem megy mivel naponta találkozunk. És csak egyre rosszabb lesz. Mi tévő legyek?
2016. máj. 1. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nézz körül, sok jó nő van ;)
2016. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem. De úgy érzem hogy amíg nem leszek vele eggyütt legalább egyszer addig ott is marad ez az űr...
2016. máj. 1. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mennyire vagytok haveri viszonyban? közös sörözés vagy valami? ő szokota neked viszonozni valamivel a szendvicset? ez a szemezés amúgy elég csalóka dolog, mert ha érzed, hogy valaki bámul, persze, hogy te is sűrűbben ránézel...ez még nem egy jel, nem biztos, hogy azért néz rád
2016. máj. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira közeli barátok nem vagyunk. Reggel kezelünk, meg néha kér kölcsön valamit akkor váltunk pár szót. Amúgy meg csak akkor ha 4-5 haverral beszélgetünk és általában ilyenkor ő is beszáll. A szendvics neki teljesen közömbös, egy kösszel elintézi. Buliban is akkor találkozunk ha valamilyen közös ismerősünk hív meg mert amúgy elkerüljük egymást.
2016. máj. 2. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Lehet belegondolsz dolgokat, de lehet valóban van benne hajlam.

A megoldást az jelentené hogy közelebb kerülnél hozza mint barát. Beszélj vele többet, és hívd el közös programokra. Természetesen ne nyomulj, mert ha nem meleg ezt rosszul fogja venni. Teljes mértékben barátként közeledj hozzá. Légy türelmes, és ha jó úton haladsz kb. fél év múlva már felhozhatod a témát a homoszexualitásról, vagy akár megpróbálhatsz közelebb kerülni hozzá.

Ha létre jött egy jó barátság, akkor közeledj testileg hozza. Mikor egymás mellett ültök érjen össze a lábatok, stb.

A legfontosabb ne idegeskedj, ne parázz ezen. Légy önmagad, és vedd lazán. Végül is most nem vagytok túl közeli viszonyba, csak nyerni tudsz ha barátkozol vele.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
en is voltam hasonlo hejzetben teljesen belezugtam egy hetero sracba es tobb mint egy ve kellet hogy kitdujam vernia fejembol de lehet meg most se sikerult teljesen, probalj meg olyan fiuval ismerkedni aki tutui meleg o lehet elfeledteti veled
2016. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én a fiúk többségéhez nem vonzódom. Pl a legjobb barátaimtól (szexuális értelemben) kifejezetten undorodok. De ő teljesen más... Valamiért azt akarom hogy legalább egyszer megd*gjon. Bár lehet hogy csak szimplán kezdek begolyózni...
2016. máj. 2. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Anonim Pszichológus jól mondja


Amúgy sokan vannak így, akik azt gondolják, hogy jaj, csak kíváncsi vagyok, meg izé meg a José, aztán jön egy srác... és minden megváltozik :P Nálam is így volt. Csak a probléma azzal van, hogy ez a srác általában hetero, és itt koppanunk nagyot először mi, melegek

Igazából ezt te láthatod csak, hogy az a srác most teljesen hetero, esetleg biszex vagy ilyesmi, de nagyon-nagyon képlékeny ez a talaj. Ismerek olyan látens meleget is, aki szilárdan meg van győződve róla, hogy ő hetero, és nem érti, miért nem megy neki az ismerkedés.


„Pl a legjobb barátaimtól (szexuális értelemben) kifejezetten undorodok.”


Sokan összetévesztik egyéként a melegeket a kutyákkal: két kutya találkozik, vagy dugnak, vagy szétszedik egymást. Na de attól, hogy például én a fiúkhoz vonzódom, nem fogok megdugni minden élő-mozgó, hímnemű élőlényt. Nekem is van egy fiúhaverom, akivel soha, semmi pénzért, mert egyszerűen nem, és kész :D de attól még meleg vagyok :D


Ne agyalj rajta ennyit, úgy is kiforrja majd magát. Esetleg nézz fel meleg társkeresőre, csak azért, hogy milyen srácok vannak ott, akiknél lehet is esélyed :) Ha nem tetszik, akkor törlöd magad, ha meg igen, akkor „csillapíthatod a kíváncsiságod” ;) – csak nyerhetsz :D


21F

2016. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Mentek a pacsik. Majd szép lassan közeledek hozzá és ha érzem hogy neki ez nem kell akkor békén hagyom és megpróbálom magam elfoglalni vmilyen tevékenységgel... De azért szurkoljatok hogy sikerüljön :)
2016. máj. 3. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!