Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Ha ezt komolyan gondolta, akkor elhagyjam?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel 2 éve vagyunk együtt. Sok hülyeségét elviseljük a másiknak, de ez valahogy állandó téma közöttünk.


A veszekedések alkalmával mindig felhozza, hogy mennyi mindent költ rám és az összes 2év alatt kapott ajándékomat felhozza.

Nyomatékosítom,hogy sosem nyüstöltem, könyörögtem az "ajándékokért", mindig magától vette, énmég célozni sem céloztam rá. Ha pedig elmentünk valahova akkor én is ugyanúgy kivettem a részem anyagilag.


A fejemhez vágja az összes ajándékot, mindent. Én meg azt hittem, szívesen adja, mert gondolt rám vagy mert csak eszébe jutottam. Nagyon rosszul esett, nem tudom ezt a dolgot hova tenni.


A dolgot tetőzi még az is, hogy azt is nekem vágta,hogy minden rossz dolog az ő életében miattam van. Hogy én rontok el mindent. Kértem hogy hozzon fel egy példát, de nem tudott...


Az a helyzet,hogy korábban is mondott rám csúnyát(lek**vázott) vagy mondott olyan dolgot, ami nem volt igaz, csak a veszekedés hevében mondja... Most ott tartok, hogy képes vagyok ezeket a dolgokat elhinni, ezen vacillálok, magamat hibáztatom, és közben üvölteni tudnék, mert ezek nem igazak!!


Nagyon lelkiismeretes és naív vagyok!


Tudok ezzel bármit csinálni?

Én nem fogom őt keresni, megvárom míg ő keres, de ha nem beszéljük meg,akkor én azt hiszem végeztem.

Szeretem, de nem minden áron, nem csinálhatok magamból totál hülyét!


Komolyan gondolhatta?

Volt hogy ti is olyat mondtatok a másiknak,ami nem volt igaz, de megbántottátok a másik felet?

Ez miért jó?


Köszönöm!


25/L



2016. júl. 3. 21:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Te érzed, hogy mi fér bele... én is, meg a párom is elég ideges típusok vagyunk, és ha olyanunk van, üvöltözünk egymással, és mondunk csúnyákat, amik után mindig bocsánatot kérünk, és nem vesszük komolyan, mert a vita hevében mondott csúnya beszéd nem komoly dolog. Ezt neked kell eldöntened, hogy elfogadod-e. Ez egy olyan dolog, hogyha Te nem ilyen ember vagy, akkor nem fogod megérteni. Én nem hagynám el ez miatt a páromat, mert egy fokkal nem vagyok különb nála, se jobb, se több, de ugyanúgy kevesebb sem.

Inkább azt mérlegeld, hogy a semmiből lesz ilyen, vagy van oka? Össze is vesztek előtte? Mert az megint más ám... ha Te ártatlan bárányka vagy, akkor valóban nagyon idegesítő tud lenni, de ha veszekedtek, akkor lehet, hogy észre sem veszed azt, hogy Te hogyan viselkedsz néha vele.. és ez nagyon fontos dolog. Saját magunkban is meg kell találnunk a hibát, mert sokszor az a másik bunkóságának a kiváltó oka. Sokszor észre sem vesszük, hogy valami olyat teszünk, vagy mondunk, amivel a másikat megbántjuk, ezáltal Ő pedig nekiáll védekezni.. tapasztalat, mi mindent az égvilágon megbeszélünk vita után, mit miért csináltunk, ez és az hogyan hatott ránk. Tanulunk belőle, és lehet másodszor harmadszor elkövetjük ugyanazt, de negyedszerre már nem.


23/L

2016. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!