Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha párotok "nem két kezes munkával keresné" a pénzt?

Figyelt kérdés
Nem mondom megmeik megyéből való vagyok de nem az egyik kedveltből . arra értem a nem két kezes munkát hogy szó szerint csibész gyerek " üzlettel mindennel" nagy vastag láncot hord, csibész kocsival járkál, mindenki a "haverja" relativan van pénze szal nem kell sose nélkülüznie.

2016. júl. 3. 23:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha bűnöző nyilván a normális embert zavarja. Akár jó kocsija van, akár nem.
2016. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
mit értesz bünöző alatt?
2016. júl. 3. 23:37
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
Csibész kocsi? Az meg milyen?
2016. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

van egy audi a6-sa 99es kb


csak abba helyzetbe vagyok hogy " udvarolgat" de van úgy hogy 1 napig nem is jelentkezik mert neki dolga van. és azt mondta hogy vagy elfogadom igy vagy nem kell foglalkozni vele

2016. júl. 3. 23:45
 5/36 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes kérdés. Létezik feltétel nélküli, elfogadó, megértő szeretet. De mondjuk azért hát ha másokon áttaposva, kihasználva keresné a pénzét, hát egy ilyen emberrel hogy együtt járjak, nem tudnám elképzelni, mert nekem azért ilyen alap erkölcsi dolog legyen meg a másikban. Anélkül nem is tudnám szeretni. Szóval igen, zavarna, tehát nem is lenne sokáig a párom, amint rájönnék, hogy másokat meglop, meg ilyenek. Valószínűsítem, hogy erre gondoltál.
2016. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
*Az alapot úgy értem, hogy elég magas; mármint erkölcsileg, csak nem tudtam jobban belefogalmazni.
2016. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
LOPNI nem lop egyáltalán. csak minden féle dologgal üzlettel... De semmi kábitószer és hasonló . Ez azért fura mert idáig csak olyan barátom volt aki rendesen dolgozott és nekem fura ez hogy jön megy és jön a pénz. nem tudom hogy fogadjam ezt.... meg ismerkedés elején megmondja h ha nem tetszik ne is foglalkozzak vele....
2016. júl. 4. 00:02
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
leírásod alapján kizárt, hogy szóba álljak ilyennel
2016. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Lopni nem lop, persze... Lássunk már tisztán, aki csak adót csal, az is lop! Használja az utakat, amiket az adóból építenek, ingyen orvosi ellátást, stb. Ezeket mind más fizeti helyette, aki keményen megdolgozik a fizetéséért. A becsületes emberektől, ő bizony lop, nem is keveset!


Itt pedig nem csak adócsalásról lehet szó, lehet, hogy az egyéb szürke bizniszeivel és csak lányok futtatásából jövő pénzt mossa tisztára például. Sose tudhatod. Nem kifogás, hogy milyen helyen él. Tehetsége lenne értelmes dolgot kitanulni, és azzal pénzt keresni, de mégse teszi. Ez a magatartás más dologban is visszaköszön, az biztos. Ráadásul le is csukhatják.

2016. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Se nem lop, se nem kábszer? Akkor mi? Fegyver? Cigaretta? Biztosan bűnöző, és ez tetszik neked. Lehet majd az alvilági konkurencia rajtad bosszul meg majd valamit. Pénzbehajtó? Verőlegény?
2016. júl. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!