Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha párotok "nem két kezes munkával keresné" a pénzt?

Figyelt kérdés
Nem mondom megmeik megyéből való vagyok de nem az egyik kedveltből . arra értem a nem két kezes munkát hogy szó szerint csibész gyerek " üzlettel mindennel" nagy vastag láncot hord, csibész kocsival járkál, mindenki a "haverja" relativan van pénze szal nem kell sose nélkülüznie.

2016. júl. 3. 23:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Maffiózóval nem bírnék leállni,de valakit kárpótol a jó élet.
2016. júl. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Borsodi maffiozó roma gyerek lehet, akinek a kárója felizgatta a csajt. Ennyi. De ha a szüleid megtudják kitekerik a nyakad
2016. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
hogy találtad ki hogy borsodiak vagyunk?:D
2016. júl. 20. 19:58
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy kicsit is tájékozottabb,ebből könnyen kitalálja.
2016. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
A szinvonalrol vilagos latszik :"D.
2016. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
egyébként nem ROMA! de érdekes hogy többet találkozgatunk mostanság 3 napja nem találkoztunk telefonon beszélgetünk. mondta hogy most nem sok ideje van . kb keddtől lesz megint ideje. mondtam neki hogy hiányzik annyit válaszolt tudtad h kitválasztól. kcsit zavar ez am .... de májd eldől h mi lesz.
2016. júl. 20. 21:17
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyű volt kitalálni XD

Szerintem hagyd a francba.

2016. júl. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Ahhh bahh csencselo aranylancos proli nepneger nepgangster tipus

Nem er ra ?? Miert munkat keres ?

Ezt ugy hovjak piti kisstilu bunozo

Es ha lanyomnak ez tetszeni kivernem belole

2016. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon téged.Egész addig amíg nem állít ki a sarokra dolgozni és nem jön érte a kékvillogós taxi.
2016. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
b.azd meg....hát fogalmazz már érthetően....még hogy csibész....akkor most értsem úgy hogy bűnöző,prosti vagy fűt árul vagy mi a f.aszom...öli az embereket, kirabolja őket...vagy mi...komolyan ennyire hülye kérdést még nem láttam...de ha ezek közül valamelyik akkor húzd el a csíkot amég tudod mert aztán belekever valamibe oszt nézhetsz..
2016. szept. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!