Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál egy férfi ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál egy férfi ilyet?

Figyelt kérdés

Imádok úszni,de annyit dolgozom, hogy idén még nem voltam fürödni.A páromnak nem volt kedve jönni,ezért tesómékkal mentem,az én kocsimmal.

Este tesóm hazajött és odaadta páromnak a kocsit,hogy jöjjön értünk.

Hazahozott és ő szállt ki utoljára a kocsiból.A gyújtást rajta hagyta, hogy nehogy másnap is el tudjak menni fürödni.Tökre lemerült az aksi.

Megáll az eszem!

Az autó nekem most létszükség,azzal járok dolgozni.Ennyire köcsög hogy lehet valaki?

Nem találok szavakat.

Most persze azt mondja véletlen volt,amit azért nem hiszek el,mert sötétben világít a műszerfal,nem is lehet nem észre venni.


2016. júl. 4. 03:57
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Te is jól választottál partnert!

Így jár aki egy bunkóhoz ment hozzá,sajnálom,de nem tudlak sajnálni.

2016. júl. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
féltékeny
2016. júl. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem egy párkapcsolati viselkedés.

Ha őt nem is érdekli, akkor is támogatnia kellene.

Ha meg ne, akkor se ilyen suny módon.

2016. júl. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért vagy együtt egy ilyen férfival?


Mert vagy nagyon paraszt, vagy nagyon nagyon ostoba. :D

2016. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Paraszt dolog, ha tényleg szándékos volt, de van garázsotok? Mert utcán eléggé veszélyes kulcsot kocsiban bent hagyni.
2016. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Uhh. Hat nemtudom en szeretem ha a parom eljut horgaszni. Addig en strandolok a dunánál.azon a reszen ahol keves az ember. Igy lenyugszunk. Kifujjuk magunkat. Ha neki ez az orom mert akadalyozzam??:/
2016. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1!

Sajnos el kell rontsam a kárörömöd,nem a férjem!

2016. júl. 4. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!