Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális, hogy gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy gyakran "soknak" érzem a párom, holott amúgy is keveset vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy párom, aki amúgy már a vőlegényem, minden nap elmondja még mindig, hogy őneki csak én vagyok, meg mennyire szeret, imád, állandóan mondogatja, hogy "szeretlek". Engem meg ez nyomaszt, fojtogat, pedig csak hétvégente vagyunk együtt, mert külföldön dolgozik. Egyre kevésbé hiányzik, sőt nincs is mellettem gyakorlatilag soha. Ez mindig így volt, én meg szépen elkezdtem közömbösödni felé. Tudom, hogy a pénz miatt csinálja, meg tudom, hogy elege van ebből az életmódból neki is, de ez engem igazából nem vigasztal, egyre inkább érdektelenedek, sokszor elgondolkoztam már a szakításon. Biztos, hogy nem normális dolog így élni, de sokan vannak így a pénz miatt, de hogy működhet ez így hosszútávon? Nalunk évek óta ez van. Néha már arra se érzek késztetést, hogy akarjam megmenteni a kapcsolatomat. Görcsbe rándul a gyomrom a szakítás gondolatától, de a kapcsolattól se vagyok boldog. Valószínűleg a kényelmesség uralkodik. Tényleg nem tudom amúgy, hogy mihez kezdenék nélküle, meg egyáltalán hova mennék lakni? Viszont én csak ezért nem akarok együtt maradni, átverni mindkettőnket. Egyedül nincs akkora keresetem, hogy el tudnék költözni albérletbe. Hogy lehet talpra állni ilyenkor? egyre feszültebb vagyok...
2016. júl. 4. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem olvass utána az 5 szeretet nyelvnek...


Gary Chapman: A szerelem pszichológiája

vagy az Egymásra hangolva c. könyvét olvasd el...talán segít megértened ezt a dolgot...


23F

2016. júl. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó! köszönöm! szeretek olvasni és érdekelnek az ilyen dolgok! Rákeresek a könyvekre.
2016. júl. 4. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!