Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem: mennyi ideig tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem: mennyi ideig tartott az eddigi leghoszabb kapcsolatod? És mennyi volt a leghoszabb idő amikor egyedül voltál?

Figyelt kérdés

Bárki írhat bátran. :) Ha nem titok irjátok meg a korotokat is.:)

Nekem a leghoszabb az 3 és fél hónapig tartott...és már 13 hónapja vagyok facér :D

mondjuk nem vagyok rá büszke-...csak én nehezen tudok ismerkedni, mert már nem járok suliba, meg szűk baráti körömön belül sincs senki aki szóba jöhet, disco vagy ilyesmi helyekre meg nem járok már.

24/F


2010. ápr. 14. 19:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
25 vagyok, a leghosszabb kapcsolatomban élek éppen most, 4 éve tart. a leghosszabb idő amíg egyedül voltam, az 16 év:D a születésemtől 16 éves koromig. aztán jöttek a pasik folyamatosan
2010. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

3 hónap volt a leghosszabb, 4 éve vagyok egyedül.


20/L

2010. ápr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

3,5 év volt a leghosszabb (de távkapcsolat), és a leghosszabb ideig egyedül... már nem nagyon emlékszem, de max. pár hónap. A mostani facérság nem tudom, meddig fog tartani. :)


22L

2010. ápr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Leghosszabb kapcsolatom eddig 7 hónap (tart még :))


16/F

2010. ápr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:

2-év 2 hónap volt a leghosszabb és max1 hóapot voltam singli

18F

2010. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

A leghosszabb kapcsolatom most van, másfél éve tart. Előtte volt egy komolyabb kapcsolat, de a vége már eléggé csiki-csuki játék volt, amolyan se veled se nélküled dolog. De ez a huzavona tartott majd' 1 évig.

Leghosszabb idő, amit egyedülállóként töltöttem, az 18, majdnem 19 év volt, ugyanis akkor ismertem meg az első barátomat. :D

Na de h komolyan is feleljek a kérdésre: 2005 őszétől 2007 februárjáig. Ennyi idő telt el a 2. és a 3. kapcsolatom között.

(24/L)

2010. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:

azé birom h te mar total masrol irsz a tobbi meg mint a bamba csak ir meg ir :D

es igenis mozdulj ki mer igy aztan varhatod a sult galambot szerintem

jon a nyar amugy is

plane a tavasz

szal allj a sarkadra

es sok sikert :)

2010. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Kimozdulnék én csak hát nem vagyok az a nagyon vagány srác, aki minden ismeretlen csajt csak úgy kapásból leszólít. És hát eléggé híján vagyok barátokból is. Most tök vadidegen lányhoz hogy állítsak oda mondjuk az utcán. Szia. T vagyok. Téged hogy hívnak? Na és mi a telefonszámod? :D Ez így eléggé nyomulós lenne. De ha csak beszélgetni próbálok vele bármiről, az is túl erőltetett volna...nem? :S
2010. ápr. 23. 11:45
 29/34 anonim ***** válasza:
hát most van a második barátom, ő vele már 3 éve vagyok együtt, eljegyzés is volt. Előtte kicsivel több mint egy évig voltam együtt az elsővel, de ahogy vesszük úgy jöttem össze a másodikkal, h nem szakitottunk az előzővel:D hosszú:)))
2010. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
ja 21L
2010. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!