Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem: mennyi ideig tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem: mennyi ideig tartott az eddigi leghoszabb kapcsolatod? És mennyi volt a leghoszabb idő amikor egyedül voltál?

Figyelt kérdés

Bárki írhat bátran. :) Ha nem titok irjátok meg a korotokat is.:)

Nekem a leghoszabb az 3 és fél hónapig tartott...és már 13 hónapja vagyok facér :D

mondjuk nem vagyok rá büszke-...csak én nehezen tudok ismerkedni, mert már nem járok suliba, meg szűk baráti körömön belül sincs senki aki szóba jöhet, disco vagy ilyesmi helyekre meg nem járok már.

24/F


2010. ápr. 14. 19:10
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:

leghosszabb kapcsolat 7.5év ami most is tart.

egyedül az első 17évben voltam

25.L

2010. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
ne legyél már töketlen!
2010. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

nem is azt mondtam hogy az utcan szolits le egy lanyt

persze hogy ugy nem lehet

de ha nm vagy egy kicsit ramenos akkor semmi opportunity nem lesz a dologra mer nem veszed eszre

lehet kocsmaba jarni meg lehet koncertre menni vagy discoba vagy barhova ahol jol erzed magad es van egy tarsasag osszecsapodva

es tudod nem kell soha olyan hosszu strofa hogy azert jottem ide mert te olyan meg ilyen vagy es ha lehetne akkor ize mer hu...


szia t vagyok, mi ujsag

ennyi

ha meg baratok nincsenek akkor csapodj ossze olyanokkal akik rendszeresen mennek valahova es maris vannak haverok

24 vagy ocsem :)

nem akarsz egyedul meghalni vagy igen ?

2010. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő kösz a választ.

Hát igen, eldöntöttem én is hogy az idén már nyitottabb leszek és teszek is érte, hogy összejöjjön. Nincs szándékomban elzárkózni remete módjára a lányoktól. :)... Bár még egy jó "stratégiát" kellene kitalálnom, ami illik a megjelenésemhez és nem tűnik majd úgy hogy megjátszom magam valami rámerőltetett dumával, stílussal, ami nem passzol a személyiségemhez, mert abból nem jön ki jól ez ember.

2010. ápr. 29. 13:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!