Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem: mennyi ideig tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem: mennyi ideig tartott az eddigi leghoszabb kapcsolatod? És mennyi volt a leghoszabb idő amikor egyedül voltál?

Figyelt kérdés

Bárki írhat bátran. :) Ha nem titok irjátok meg a korotokat is.:)

Nekem a leghoszabb az 3 és fél hónapig tartott...és már 13 hónapja vagyok facér :D

mondjuk nem vagyok rá büszke-...csak én nehezen tudok ismerkedni, mert már nem járok suliba, meg szűk baráti körömön belül sincs senki aki szóba jöhet, disco vagy ilyesmi helyekre meg nem járok már.

24/F


2010. ápr. 14. 19:10
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:

1 év 1 hónap.. :)

L/15

2010. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
20 évesen ismertem meg első! -komoly barátomat, akivel 6 éve együtt is vagyunk....Magány nem volt, barátomnak is én vagyok az első komolyabb barátnője és kapcsolata. De most azt kívánom, bár tapasztalt volna többet, mert bár én úgy érzem sosem kéne más, rajta néha látom, hogy kimaradt a csajozós korszaka. Később kellett volna összejönni, egy két tapasztalat jó, és rossz élmények után, hogy legyen viszonyítási alap. Per pillanat azon gondolkodom, jobb lenne elengedni egymást!!!
2010. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Szűk 21 év egyedül, aztán 6 hónap kapcsolat, azóta 8 hónap megint egyedül. Én is csak ennyit tudok felmutatni. Igen, szar érzés. :)


22/F

2010. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog emiatt baj lenni, ha normális vagy (és a lány is az).


több mint 2 éve tart


18/l

2010. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Egyébként mi számít kapcsolatnak, és mikor van az eleje???


16 évesen volt 2 hónapig egy barátom (nem szeretőm), aztán 19 évesen a férjem egy nap megkérte a kezem (én 2 éve szerelmes voltam belé, de egyáltalán nem volt kapcsolatunk). Ez 16 éve volt.

2010. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
A leghosszabb 2 év és 3 hónap volt. Az első komoly kapcsolatom óta (5 éve) pedig másfél hónap volt a leghosszabb idő, amíg facér voltam. 23/L
2010. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. Igazából szeretném már, ha egy lány megismerne engem nem bánná meg :). Na azt nem mondhatom hogy érintetlen természet vagyok de azért nem is vagyok kiégett se és épp ezért bátor vagyok és nyitott (hoppsz jóhogy nem vagyok Pinoccio mert most megnőne az orrom :D ) ,úgyhogy ha van egy kedves bátor lány aki boldog szeretne lenni küdjön privit msn en beszélhetünk :). Elöny ha derűs vagy és huncut :D. Nem veszithetsz ;). De szerintem ne adj magadnak esélyt ha várod a sült galambot, de én ki tudom neked sütni :)).
2010. ápr. 22. 23:13
 18/34 anonim ***** válasza:

9 hónap volt a leghosszabb kapcsolatom és 3 éve és 2 hónapja vagyok szingli:D

20L

2010. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

leghosszabb kapcsolat: 2 év

leghosszabb párnélküliség: 4 hónapja folyamatban

szerintem hogyha megtudná egy lány, hogy 3.5 hónap volt a leghosszabb kapcsolatod, mindent megtenne, hogy túlszárnyalja, minden szinten (vagy csak én vagyok ilyen verseny szellemű)

17/L

2010. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

A leghosszabb kapcsolat 2év. A leghosszabb páratlan állapot szintén nagyjából 2év. XD De közben volt rengeteg kalandom. :P


"életművész"

2010. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!