Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyermekem apját válasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermekem apját válasszam vagy a mostani páromat?

Figyelt kérdés

Több évig együtt voltunk a gyermekem apjával.. pár hónapja szétmentünk. Már úgy éreztem nem megy tovább.. talán az volt a baj, hogy mindig valakinél laktunk. Először édesapámnál.. ami neki nem tetszett és ebből mindíg veszekedés volt. Átköltöztünk a nagyijához.. ami persze nekem nem tetszet...

Amikor szétmentünk és össze is jöttem valakivel. Jól érzem magam a mostani párommal de nem az igazi. Úgy érzem, hogy vele nem tudnám leélni az életem.

A volt párommal viszont igen.

Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Teljesen össze vagyok zavarodva.

Nem akarom megbántani a mostani parom, hiszen nagyon rendes velem.

De a gyermekem apja viszont küzdeni akar, hogy a családunk együtt legyen.

Sajnos félek, ha vissza megyek hozzá elkezdődnek megint a cirkuszok.

Fogalmam sincs mit tegyek??


2016. júl. 5. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ha szereted a régi pàrod, aki a gyereked apja is, hogy adtad a fejed màsra. A problémàkat megoldani kell, nem kikerulni. Esetetekben a probléma - a leiràsod szerint - a lakhatàs kérdése. Az valoban nagy gond tud lenni (voltam benne, tudom). Oldjàtok meg és legyetek egyutt, ha mindketten szeretitek a màsikat.
2016. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyedül élnék és tisztáznám fejben, hogy mit akarok.
2016. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, most az új pasinál laksz, viszonylagos kényelemben, és azon őrlődsz, hogy visszamenj-e csupán a szexuális vonzalom miatt egy olyanhoz, aki nem képes otthont biztosítani a családjának...

Nincs abban semmi gáz, ha kisgyerekes anyaként nem ösztönből, hanem ésszel választasz partnert, csak nem kell saját magadat is becsapni.


A gyerek apjával annyira le tudtok élni egy éltet együtt, hogy már szét is mentetek...

Gondolom, most ugyanúgy nem tudtok ketten közösen fenntartani egy albérletet, mint ahogy eddig, és előbb ki kéne totózni, most éppen melyik szerencsés rokonnak mentek a nyakára.

Szerintem hanyagold.

2016. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Utolsó írja jól. Nem véletlenül mentetel szét. Ha teper az apa, az normális, van gyereke meg ő nem is akart szakítani.

Szakítottál vele, elmentél egy másikhoz, aki mindent megtesz, most meg ott akarod hagyni..... Gratulálok! Ez aztán tényleg egy felelősségteljes gondolkodás. Az új pasi meg csináljon amit akar, le van szarva, elvileg ő a hibás, miért jött össze veled.....

2016. júl. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!