Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/hölgyek, pasik/ férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek, pasik/ férfiak! Vakrandin első blikk és kémia dönt vagy, hogy milyen a másik kiismerve?

Figyelt kérdés
Az első randira viràgot kérdés folytatàsa. Szóval megértem felfogtam nem tetszem valakinek na bumm. Neten ismertem meg, régebbtöl csevegünk, utolsó màsfél napot egy az egybe àtbeszélgettük. Én hìvtam randira de végül ő engem. Felvetettem szeretnék talàlkozni hàt ő nem is tudja mikor ér rá. Majd egyszer csak rámìrt hogy szeretne talàlkozni hol és mikor . Közben tudom volt egy randija. Na bumm az a pasi se nyert. De amikor jön a mondat hogy bocs ez nem fog menni mert ő az első pillanatban megérzi h igen v nem. Ez olyan furcsa, vagy csak én vagyok úgy ha egy randi jó (szerintem az volt de mindeggy)akkor van következő is aztàn vagy még egy vagy nem és egyszer csak együtt maradunk vagy x edik utàn ugy érezzük màsik nem az igazi. De első pillanat na meg a kémia. Képeim reàlisak söt élőben egy hajszàllal jobb vagyok. Vagy mert nem byitottam ki az autó ajtajàt neki?? Vagy mert nem fél milliós felnik voltak és 5milliós autó??

2016. júl. 5. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na buum.
2016. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Van, hogy az első blikk dönt, pl. ha a másik elfelejt szólni, hogy elől csak három foga maradt, az se egymás mellett és egy sorban.

Most őszintén, te se akarnál második randit...


Ha a képekhez képest az elvárásoknak megfelelsz, akkor nincs gáz. De ebbe beleértem azt is, hogy nem úgy mozogsz, mint egy reumás teve, nem dadogsz, nincs orbitális szájszagod, nem susi melegítőben és trikóban jelensz meg.

Ez is a kisugárzás része.


Innentől a beszélgetésen múlik, hogy lesz-e szikra vagy sem. Meg esetleg az első csókon, ha minden jól alakult.

2016. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2es a vàlaszod. Amiket ìrtàl azok szerencsére nem. Igyekszem a szàjàpolàsra ügyelni. Ki tudja.
2016. júl. 5. 17:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor felteszem a buta kérdést. Hogy milyennek kell lenni az elsö pillanatnak. Sziutuàció megyek a lànyért 5percet kések amiről előre szólok megérkezek a lànyért aki a hàzuk előtt vàr kiszàllok pusszi pusszi...
2016. júl. 5. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kémia egy tantárgy az iskolában, a randizáshoz semmi köze. Vagy nem jöttél be külsőre a lánynak, vagy amit te írtál, hogy nem elég drága az autód.
2016. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A megérzéseknek jobban szoktam hinni, és igen sokszor első pillanatban lehet már tudni.

Amúgy szerintem kicsit túlreagálod ezt a "randi" szituációt. Virág is, meg érte menni, ajtónyitás, stb. Teljesen felesleges, inkább ne csináld.

28n

2016. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os köszönöm a választ de meglepett. Sokszor hallani innen onnan , hogy egy lány/nő azt mondja még ennyire sem képes egy pasi te meg erre de lehet neked van igazad.
2016. júl. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!