Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szexuális vonzalom hiánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális vonzalom hiánya orvosolható?

Figyelt kérdés
Üdv! Nem szívesen teregetem ki a háló szoba titkaimat de kapcsolatomban olyan helyzet alakult ki ami tanácstalanná tett.Nemrég megismertem egy lányt,barátságból indult mára közel kerültünk egymáshoz, olyannyira hogy együtt töltjük az éjszakákat,együtt alszunk,ölelkezünk, mindennek ellenére a sexualitás hiányzik,én rajta lennék a témán,ám a lány azt mondta nem tudna velem sexelni ,nem érez sexuális vonzalmat.Ezt megérteném ha nem másképp állna a helyzet,közel enged magához,simogatom,csókolgatom,a nemi szervemet izgatta kezével legutóbb is,egy szó mint száz,nem tudom mi tévő legyek,hogyan tudnék hatni a sexuális vonzalmára?

2016. júl. 5. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Ha nem kíván és ilyeneket csinál, akkor valami mást akar tőled. Erősen kihasználás szaga van a dolognak. Mi mást teszel te még érte? Nincs hol laknia, vagy nincs mit ennie, stb., ajándékokat veszel neki, vagy mi? Mert szexuális vonzalom nélkül senki nem fogja neked kiverni, hacsak nincs rá valódi indoka, elhiheted!
2016. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a farkamat fogdosná, és utána nem lenne semmi, kihajítanám, mint macskát sz..ni.

Dobd ki a francba, majd kaparja az ajtót.

2016. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egy teljesen normális férfi nő kapcsolatra kell gondolni, megvan az összhang,a közös érdeklődés, közös időtöltés,minden nagyon jó lenne ha ez a sexualitás dolog nem kavarna be!Teljesen más a viselkedése,testbeszéde,gesztikulációja mint amit mond,összezavar.hozzámbujik,ölelget,kezemet fogja,az ágyban magához enged,de az aktust mégsem akarja hogy megtörténjen! Mintha félne !
2016. júl. 5. 21:52
 4/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ha nem akar szexet és ki is mondja, akkor nincs semmilyen kapcsolat... Akkor meg minek hagyod neki fogdosni? Ha egy nő nem akar veled szexelni, akkor fejedre is állhatsz...
2016. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

És amikor rákérdezel, miért nem, azt mondja nem kíván?

Akkor mégis miért csináljátok ezt? Hogy hátha meggondolja magát? Amikor a farkad a kezében van, kérdezz rá, hogy "ha nem kívánod, miért csinálod"? Elég gáz az egész. Nem értem, hogy emberek miért nem képesek korrektül kommunikálni egymással.

2016. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Már többször rákérdeztem,de másválaszokat adott,egyszer azt mondja jól érzi magát velem,szeret velem lenni,az egyetlen pasi vagyokakiben még nem kellett csalódnia stb,máskor meg azt hogy nem szerelmes belém,nem vonzódik hozzám,nem tudna sexelni velem, mintha maga se tudná hányadán áll,
2016. júl. 5. 22:11
 7/18 A kérdező kommentje:
már többször rákérdeztem,mindig más a válasz,vagy azt mondja szeret velem lenni,jól érzi magát velem,az egyetlen pasi vagyok akiben nem kellett még csalodnia,máskor meg azt nem vagyok szerelmes beléd,nem vonzódom hozzád sexuálisan,nem tudnék sexelni veled,a viselkedésével meg aztán teljesen összezavar,
2016. júl. 5. 22:15
 8/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyen nőkre miért pazarlod az idődet? Kamu duma az egész.
2016. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyetértek,én is kamu dumának érzem,mást sejtek ezek mögött a kijelentések mögött. Beleszerettem,nem kéne mégis van benne valami ami nagyon vonz!
2016. júl. 5. 22:26
 10/18 anonim ***** válasza:
Atyavilág, te házhoz mész a lofasxért... akarom mondani friendzone-ért?
2016. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!