Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szexuális vonzalom hiánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális vonzalom hiánya orvosolható?

Figyelt kérdés
Üdv! Nem szívesen teregetem ki a háló szoba titkaimat de kapcsolatomban olyan helyzet alakult ki ami tanácstalanná tett.Nemrég megismertem egy lányt,barátságból indult mára közel kerültünk egymáshoz, olyannyira hogy együtt töltjük az éjszakákat,együtt alszunk,ölelkezünk, mindennek ellenére a sexualitás hiányzik,én rajta lennék a témán,ám a lány azt mondta nem tudna velem sexelni ,nem érez sexuális vonzalmat.Ezt megérteném ha nem másképp állna a helyzet,közel enged magához,simogatom,csókolgatom,a nemi szervemet izgatta kezével legutóbb is,egy szó mint száz,nem tudom mi tévő legyek,hogyan tudnék hatni a sexuális vonzalmára?

2016. júl. 5. 21:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Lehetséges okok:

-szűz és nem meri bevallani (az írásodból amúgy is valami fiatal lányka rajzolódott ki a lelki szemeim előtt...)

-pótlék vagy mivel valaki megbántotta és kellesz hogy enyhítsd a fájdalmat, de valójában nem te kellesz csak valaki/akárki

-magányos és nem akar elveszíteni barátként, de tudja hogy ha kikosaraz lelépsz, ezért mindig morzsákat szór, hogy fenntartsa az érdeklődésed és a reményt

-belső tulajdonságaid tetszenek és hízelgőek számára, az eszével tudja hogy veled jól járna, de fizikailag nem vonzódik hozzád egyszerűen (erőlteti a kontaktot hátha...)

-korábbi szexuális jellegű trauma miatt nem mer szexelni, pedig vágyik rá

-ki van éhezve szexuálisan, de csak te vagy kéznél, akihez nem vonzódik, de azért egy kis kézimunka belefér

2016. júl. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsóval nem értek egyet. Ha szűz lenne, attól még akarna szexelni és nem jelentené ki, hogy vele nem akar. Ha valami trauma érte anno, akkor nem tapizná, meg megint érdekes duma lenne az, hogy csak benne bízik, azt meg pont nem osztja meg vele? Másrészt meg miért kell kínozni?
2016. júl. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez már csak ilyen új generációs bemesélt picsogás, igényesség, nem h inkább örülne h valaki törődik vele. Hagyd ott a francba és keresgélje csak a herceget
2016. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Vèlemènyeket ès lehetsèges okokat már kaptam,viszont okos tanácsot a megoldásra nem! Biztos voltatok már ugy hogy nem tudtátok mièrt de vonzodtatok valakihez, olyan is biztos volt hogy sok mindenröl lemondtatok de valamièrt èrdemesnek tartottátok küzdeni ès kitartani,soha egy nöèrt se eröltettem meg magam igazán ezèrt a nőèrt viszont ugy èrzem èrdemes! Szoval használhato tippeket kèrnèk!
2016. júl. 6. 11:18
 15/18 anonim ***** válasza:

Helyetted senki nem tud dönteni, mindenki elmondta a véleményét.

Ha neked az kell, hogy s.zopasson egy p.icsa, a te döntésed.

2016. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egybehangzóan mindenki azt írta, hogy ne pazarold rá az időd. A csaj nem tud veled szexelni, megmondta, akkor milyen tippre gondolsz? Erre nincs megoldás. Van ez így sajnos, hogy a csaj kihasznál meg kikosaraz, mindannyian átéltük már ezt, szar érzés, de itt ennek vége.

Szexuális vonzalmat nem lehet boltban venni.

2016. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez mennyire beteges, mindkettőtök részéről.
2016. dec. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Engem érdekelne, mi lett a végkifejlet? Hogy alakult a történet? :)
2023. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!