Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmenthető még a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető még a kapcsolat?

Figyelt kérdés

párom elvált 2 éve, azóta vagyunk együtt. minden jól indult, nagy volt a szerelem is, ( részemről most is ).

Kb negyed évente a párom mindig összezavarodik, és nem tudja mit akar. Eddig úgy éreztette érzelmileg minden ok,aztán így átkapcsol, magányra vágyik. Ezalatt azt kell érteni hogy nem bújik, nem jelentkezik napközben, nem ad puszit magától, csak reggel ha megy melóba. Szex az működik így is köztünk.

Sőt még belém köt mindenbe, hibákat keresi direkt. Ilyenkor olyanokat mondd ami nagyon szíven érint.

pl. nem tudja hogy mit érez irántam, nem tudja sajnálatból van e velem, nem tudja övé e a gyerek, stb stb. 1 hónap múlva születik meg a közös fiunk.

Ezt is abból szűri le hogy ki tudja én mit csinálok a városban,kivel találkozom,stb. Hülyeségeken agyal. Ha van dolgom, azt intézem, azért megyek busszal, de ő azt állítsa nem féltékeny. Örök életébe az volt,már nem az, és ha bele döglik a kíváncsiságba se kérdez utána.

Sose csaltam meg, meg se fordulna a fejemben. S talán azért mert életembe nem szerettem így senkit,mint őt.

Elvileg azt mondta akkor zárkózott be, mikor volt 1 éve egy veszekedésünk, és én csúnyát vágtam a fejéhez, de azonnal elnézést is kértem. öreganyád pics*ja ezt a szót használtam,de idegből. Csúnyán hangzik, elítéltek tudom, de csak kicsúszott a számon és nem komolyan gondoltam.

Tegnap mondta hogy hagyjuk egymást egy kicsit,lehet jó lenne neki. Bántsa őt hogy így viselkedik velem,viszont engedi hogy hozzá érjek,megsimogassam.

Ez csak jelent valamit,nem?

valami ötlet, tanács amitől megmenthető a kapcsolatunk?

Már ajánlottam neki szakembert, nem hajlandó rá, már ajánlottam neki dns-t, azt sem akarja. Ezek szerint csak fejemhez vágja,de tisztába van vele hogy övé a gyerek,érzi hogy imádom őt,teperek érte hogy megmentsem a dolgokat.

Kifogytam az ötletekből. HELP .....

normális válaszoknak nagyon örülnék. szép napot.



2016. júl. 6. 07:56
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
jah és neki sincs senkije. nm az a tipus. Meló és haza.
2016. júl. 6. 08:03
 2/20 anonim ***** válasza:

Fuhh hát nem könnyű eset...

Ismeret az 5 szeret nyelvet? nem lehet, hogy azért bizonytalanodik el időről időre, mert úgy érzi nem kap tőled elég szeretetet?

talán ha annak utána olvasol, akkor az segít...igaz nem egyszerű hirtelen átültetni gyakorlatba, de nem lehetetlen!

Gary Chapman: A szerelem pszichológiája (vagy ha ezt nem találod, akkor Egymásra hangolva)

és van még "A házasság négy évszaka"...

talán segítenek ezek a könyvek...


23F

2016. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszi, de tegnap is mondta hogy tudja hogy szeretem,lássa és érzi. én így még egy férfi után se tepertem, h megmentsek valamit is.Sokszor jött azzal a szöveggel hogy fél. 10 év házasság után nagy csalódás, és elvileg az élet tette őt keményebbé. De ez nem azt jelenti hogy ugyanúgy bennem is kell csalódni. én tervezek ezzel a férfival, de én is félek hogy koppanok. 2 férfiba hatalmasat csalódtam életem során.
2016. júl. 6. 08:19
 4/20 anonim ***** válasza:

Gondolom miattad vált el, magyarán veled csalta a feleségét.

Azért ilyen, mert tényleg bizonytalan. Van nekem is elvált ismerősöm, ő is ezt csinálja. Amíg csak a szeretője volt a csaj, minden szép és jó volt, elvált miatta, aztán mikor összeköltöztek, kiderült, hogy az exe sokkal jobb feleség, hiányoztak a gyerekei, és nem tudnak közösen előrébb jutni.

Most már csak azért van a csajjal, mert ciki lenne két év után otthagyni, ezzel bevallaná, hogy nem érte meg elválni a feleségétől miatta. Egyébként tényleg nem érte meg, szerintem sem, de ezt mi már akkor mondtuk neki, mikor bejelentették, hogy válnak.


Az sem mindegy, hogy ő akart-e gyereket, becsúszott, vagy te erőltetted?


Náluk az is mindennapi vita téma, hogy a csaja most lett 30, és pampog, hogy kifut az időből. De nekünk már mondta, hogy nem véletlen hogy egy gyerektelen nővel kezdett, mert nem élvezi az apaságot, ő nem akarja elölről kezdeni a pelenkázást, a dackorszakot, meg a többi sza.rt, csak ha ezt megmondja a csajának, akkor biztos szakítanak.

Most attól fél, hogy annyira akar gyereket, hogy be fogja palizni, és csak akkor szól, ha már nem lehet elvetetni.


Szerintem már csak kínlódnak egymás mellett, és azért maradnak együtt, hogy ne legyen égő az ismerősök előtt, hogy kudarcot vallottak.


A párodra is érvényes, ami általában: aki nagyon féltékenykedik, az a saját hűtlenségét vetíti ki rád. Tudja ő is, milyen egyszerű félrekúrni, meg becsapni valakit, ő is ezt csinálta.


Amikor azt mondja, hogy nem tudja, mit érez irántad, meg hogy sajnálatból van már csak veled, azt miért nem veszed komolyan? Nekem egyszer mondana ilyen a párom, ott vége is lenne mindennek. A nem tudja, övé-e a gyerek, az is arra utal, hogy ő nem akarja a gyereket, hárít. Ez a te gyereked lesz egyedül, te fogsz vele egyedül maradni, ezt jó ha előre megszokod.


A párod már mindent elmondott, amit tudod kell, csak te nem figyelsz rá eléggé, mert nem akarod elhinni, hogy ennek a kapcsolatnak már rég vége, csak szánalomból nem dobott még ki.

2016. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
a felesége csalta őt. párom elvált, én egyedülállóként ismertem meg. a gyereket akartuk.
2016. júl. 6. 08:31
 6/20 A kérdező kommentje:

nem akarja hogy vége legyen a kapcsolatnak. mondta h utánam jönne pár nap után. magány kell neki. aztán megint minden olyan mint az elején. nagy szerelem,boldogság.

ezért nem értem mi ez neki ez a átkapcsolás x időközönként. Apának nem rossz, sőt, imádja a gyerekeit. van 2 gyereke első házasságából. még egy ilyen emberrel nem találkoztam,akinek ennyit jelentenek válás után a gyerekek, ugy hogy egyedül biztos nem maradok a kicsivel.

2016. júl. 6. 08:36
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod már csak nem meri kimondani, h legyen vége, mert a baba úton van és már csak ez tart titeket össze valószínűleg... És ő is ebbe kapaszkodik, h ha megszületik a baba akkor majd minden jobb lesz! Nem fektetnék bele több energiát ebbe a kapcsolatba... 1 ember úgyse tud egy kapcsolatot megmenteni!
2016. júl. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
"ennyit jelentenek válás után a gyerekek" ---> mert a gyereke akkor is a gyereke marad ha elválik. A pasi a nőtől válik el és nem a gyerekeitől!
2016. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

4-es. igen a gyerek az gyereke marad, viszont hany ember havonta egyszer ha lassa a gyereket vagy nem is keresi oket? én a sajat gyerekem apjarol mondom. o ellentetje a páromnak.havonta 1x 3 orara elviszi a gyereket, mostanra mar fizet gyerektartast rendesen,de a fiam elvan apja nelkul. nem hianyzik neki.

páromat ex felesege nem erdekli ot, es ezt latom is rajta,mindent elmesel amit beszelnek . mert sokszor beszelnek telefonon,gyerekek miatt. de ha en nem lennek neki se menne vissza hozza. már erzelmek sincsenek,és csalodott benne

2016. júl. 6. 08:46
 10/20 A kérdező kommentje:
bocs, nem 4-es, 8-asnak szantam.
2016. júl. 6. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!