Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? Teljesen össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés

Amióta megtudtam, h annak a férfinak, aki nekem a világot jelentette 2 éve de elhagyott egy másik nőért, most a babájukat várják és azóta teljesen összetörtem lelkileg. Érzelmileg a srác nem jelent már semmit sem, csupán az emlékek, h mennyi mindent terveztünk és mégse én voltam akivel ezeket valóra akarta váltani... Körülbelül 1 hete tudom, h gyerekük fog születni és időnként hullámvölgyben törnek rám a rossz érzések. Előbukik bennem, h miket tett velem, h mennyire összetört és olyannyira megsebezett, h a jelenlegi páromban sem tudok emiatt 100%-ban bízni, hiába, h nem adott okot. Mintha megbélyegzett volna. És ő fel sem fogja a hatalmas boldogsága mellett, h én egy életre önbizalomhiánnyal fogok szenvedni és már sosem leszek felszabadult egy kapcsolatban. Valamiért így érzem, h ez már így marad.

Tegnap is egész nap sírhatnékom volt, inkább a páromhoz sem szóltam, igyekeztem nem bunkó lenni. Ilyenkor magamba fordulok és csak azt látom, h mennyi hibám van... És nincs önbizalmam. Hiába, h a párom mindig mondja, h számára tökéletes vagyok, de én nem érzem ezt. Másokat sokkal szebbnek látok és nehéz a féltékenységet is vissza fognom ezáltal... Segítsetek! :( Már nem bírom! :(


2016. júl. 6. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami köztetek volt, azt ő sikeresen lezárta, tovább lépet, és nem fog azon agyalni, hogy vajon a 89 excsaja lelkivilága hogy alakult.

Te se kínlódsz azon, hogy az ez előtti pasid mit csinál, csak ezen az egyen.

Nem sikerült ezt lezárni, és nem is értem, mit akarsz addig új pasi mellett. Szerencsétlen bünteted a másik hibája miatt, rajta vered le, hogy te most irigykedsz.


Mert ha az exed iránt nem érzel semmit, de napokig bőgsz, mert ő boldog, azt irigységnek hívják.


A legjobb lenne, ha keresnél egy pszichológust, mert ha két év alatt nem tudtál ebből egyedül kimászni, akkor már nem is fogsz.

2016. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Beszéltem már pszichológussal, ő azt mondta, h ő csak 1 plusz segítség, de ezt akkor is magamban kell lezárnom.

Mindkét kapcsolatomról beszéltem neki. Az exemről és a mostaniról. Ő azt állapította meg, h ez teljesen normális, ha megfog engem 1-2 életeseménye rázni, mert h én nagyon szerelmes voltam és h nem az iránta érzett szerelem van most sem bennem, hanem magába csak az akkori boldogság és biztonságérzet. Végül is igen, mert ha rágondolok akkor nem kap el az, h bárcsak velem lenne vagy valami, inkább a csalódás, h olyan könnyen elhagyott mikor mennyire szerettem. A doki szerint a jelenlegi kapcsolatommal minden rendben van érzelmileg, csak belém szorult az a múltbéli trauma, ami időnként előtör bennem, h mi van ha újra megtörténik...

De hiába, h erről beszéltem, szeretnék ebből "kigyógyulni" ! :(

2016. júl. 6. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem zártad le a kapcsolatot ... a legjobb ha mindent megszakítasz vele és nem sanyargatod magad ilyenekkel
2016. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!