Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz, hogy őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy őszinte voltam? Többi lent

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, eddig csak alkalmi kapcsolataim voltak, nem éreztem szükségét, hogy legyen mellettem valaki, szerelmes pedig sosem voltam.

négy hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, és tegnap megkérdezte, hogy szeretem-e én pedig azt feleltem, hogy nem vagyok szerelmes, de jól érzem magam veled.


igazából nem tudom mit jelent ez a szerelem duma.. nem vagyok túl érzelgős és meghatódós típus, ha van véleményem azt őszintén és nyersen is megmondom, nem azon mérlegelek, hogy ez, hogy esik majd a másiknak. ebből adódóan vannak is konfliktusaim, de nem tudok nem őszintén válaszolni egy kérdésre.


a kapcsolatunk amúgy (szerintem) jól működik, próbálok a kedvébe járni, kikérem a véleményét a közös programokról, minden alkalommal mikor találkozunk viszek neki valami kis apróságot, de pl olyat nem mondok neki, hogy nem tudnék nélküle élni.. vagy ő a mindenem..

egyszerűen tisztelem, kedves aranyos lány, de nem dőlne össze a világ nélküle sem.


2016. júl. 6. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Megtudlak érteni...


23/F

2016. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem gáz csak tapintatlan. Van még hova fejlődni.
2016. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ne vedd sértésnek, de a fejlődés azt jeleti, ha azt mondom, hogy "igen, szeretlek"? hazudjak? az a fejlődés? mire gondolsz?
2016. júl. 6. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Szélsőséges vagy. Olykor nem azzal segíesz a másikon ha kegyetlenül az arcába vágod az igazságot. Az igazság szart sem ér, és nézőpont kérdse. Van mikor egy kegyes hazugsággal,cvagy egy ezt akarta hallanival többet érsz el, és neked is jobb lesz, mint az egyenes igazsággal.

Amíg ezt nem tudod levetköznicmagadról,és nem tanulod meg az igazmondás ezen részét is, sok fájdalmat fogaz okozni másoknak és kőszikla maradsz...

2016. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az egyik előttem szólóval. Tapintatlan, meg ugye az sem mindegy milyen stílusban közlöd ezeket a dolgokat. Nem kell itt ódákat zengeni, hogy jajj de szeretlek meg minden, az szerintem is hülyén jön le, ha közben nem igaz, de pl magamból kiindulva egy érzékeny lány vagyok, ha van párom, akkor ő olyan, akire felnézek, elvárom, hogy mellettem álljon, bíztasson, kitartson mellettem. Na most, ha tegyük fel kérdezek tőled valamit, akkor ne úgy közöld, hogy igen, ronda vagy, hülye, hanem a másik jobban áll, ez nem a te stílusod, ezt nem jól gondolod stb... szóval ne ezt az alpári őszinteséget kélviseld, hanem kultúráltan fejezd ki magad, úgy hogy nem gázolsz vele az emberek lelkébe. Amúgy a kérdésedben a válasz szerintem tök korrekt volt.
2016. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. ettől független nem fogom azt mondani amit hallani akar.. nem csapom be, másrészt nem tudok aludni ha hazudozok.
2016. júl. 6. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:

csak maradj mindig őszinte!!

18/l

2016. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, az a gáz, hogy nem tisztáztad vele a helyzetet még időben. Mondjuk a lány is fura, hogy ilyet kérdezget, szerintem alap, hogy ilyenekről a kapcsolat elejétől fogva beszélgetnek.
2016. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!